Visas ziņas

Kas ir Liberalcoins?

Tā ir arī pirmā P2P tirdzniecības platforma, kas atbalsta Zcash valūtu

Kriptovalūtu var iegādāties un pārdot dažādos veidos. Daudzi paļaujās uz centralizētām biržām un tirdzniecības platformām. Liberalcoins ir atšķirīga pieeja, jo tā fokusējas uz vienādranga tirdzniecību. Tā ir arī pirmā P2P tirdzniecības platforma, kas atbalsta Zcash valūtu.

Liberalcoins koncepts

Starp P2P platformām pastāv liela konkurence, kas noteikti ir laba lieta. Kaut arī LocalBitcoins kontrolē tirgu, ir redzams, ka cilvēkiem interesē arī altkoini. Lai gan pastāv tādas platformas kā LocalBitcoinCash un LocalMonero, Liberalcoins apvieno visas šīs valūtas vienā ērti lietojamā platformā.

Kā darbojas projekta ideja?

Tāpat kā citas vienādranga tirdzniecības platformas, Liberacoins platforma nodrošina tiešu saikni starp pircēju un pārdevēju. Platformas lietotājiem ir jāpiereģistrējas. Iespējams, ka nākotnē Liberalcoins varētu mainīt šo opciju, bet šobrīd pierakstīšanās ir obligāta.

Kas attiecās uz valūtām, kuras tiek atbalstītas, Liberalcoins piedāvā plašu izvēli. Protams, tiek atbalstīti bitkoini, taču var arī pirkt un pārdot Dash, Litecoin, Monero un Zcash.

Liberalcoins lepojas arī ar piedāvātajām zemajām darījumu izmaksām. Valūtu tirdzniecību var veikt ar 0.5% darījuma maksu, kas ir daudz zemāka salīdzinājumā ar citām P2P tirdzniecības platformām.

Projekta komandas nākotnes plāni

Lai arī Liberalcoins piedāvājumā ir daudz labu lietu, vēl pastāv iespēja turpmākai izaugsmei. Platforma varētu nākotnē atbalstīt vēl vairāk valūtu, kaut pirms tam būs noteikti jāizlemj, kura no izvēlēm ir vispareizākā. Konkurence starp P2P platformām noteikti būs noderīga kriptovalūtas jomā.

Liberalcoins mājaslapa liberalcoins.com

Video par Liberalcoins

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top