Loom

Kas ir Loom?

Loom platforma

Blokķēdes tehnoloģija ir vienmēr bijusi saistīta ar inovatīviem risinājumiem. Loom Network projekta komandas mērķis ir radīt atšķirīgu blokķēdes platformu, kura galvenokārt  būs saistīta ar liela mēroga tiešsaistes spēlēm un lietojumprogrammām. Tā ir ļoti interesanta pieeja, tāpēc šobrīd ir vērts tuvāk apskatīt šī projekta būtību.

LOOM NETWORK projekta mērķis

Blokķēdes tehnoloģija nav tikai saistīta ar finanšu transakcijām. Lai gan ir saprotams, ka šī tehnoloģija pilnībā mainīs finanšu nozari, projekts Loom Network ir pierādījis, ka pastāv arī citas iespējas saistībā ar blokķēdes tehnoloģiju. Šobrīd projekta komanda  ir pievērsusi uzmanību tiešsaistes spēļu un sociālo lietojumprogrammu izstrādei, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju.

Kā tas darbojas?

Loom Network lielākoties ir saistīts ar DappChains – blakus ķēdēm, kas ir paredzētas mērogojamām, decentralizētām Ethereum lietojumprogrammām. Projekta komandas mērķis ir izveidot ekosistēmu, kurā būs apvienotas uz Ethereum tehnoloģiju balstītas tiešsaistes spēļu kolekcijas un sociālās lietojumprogrammas, ievērojot forkojamas, decentralizētas blokķēdes noteikumu kopumu.

Loom Network projekta komanda izstrādās tiešsaistes spēles, kuras nav iespējams veidot bez blokķēdes tehnoloģijas. Lai gan tas izskatās pēc noteiktas nišas tirgus, projekta komandai ir diezgan ambiciozi plāni. Komandas mērķis ir ne tikai radīt tokenus un lielu apjomu dažādas tiešsaistes spēles, tā vēlas izveidot jaunas formas sociālās lietojumprogrammas, kas nebūs saistītas ar reklāmas jomu.

DAppChains pašas par sevi ir liela mēroga blokķēdes, kurās pastāv  Ethereum viedie līgumi. Šobrīd tās tiek dēvētas par blakus ķēdēm, kurās ir iespējama datu mērogošana, ne tikai transakcijas tīklā. Izmantojot Loom SDK, ikviens varēs izveidot savu blakus ķēdi ar konsensusa mehānismu. Tā ir ļoti interesanta projekta koncepcija, kas pievērsīs daudzu cilvēku uzmanību.

Loom tokens

Kā ikvienai ar blokķēdes tehnoloģiju saistītai platformai, arī Loom Network ir savs tokens. Tokena nosaukums ir Loom, tas ļauj viedo līgumu izstrādātājiem veidot savas decentralizētās aplikācijas. Šis tokens nodrošinās iespēju jaunā veidā izstrādāt uz Ethereum tehnoloģiju balstītas decentralizētās aplikācijas, kuras noteikti daudzus ieinteresēs.

Projekta nākotne

Loom Network platformu lietotāji varēs sākt izmantot šajā mēnesī un būs interesanti pavērot, kāda būs jaunās platformas nākotne. Twitter mēroga lietojumprogrammas, kas būs balstītas uz Ethereum tehnoloģiju, nebūs tik vienkārši izveidojamas. Nākotnē Loom Network projekta komanda piedāvās arvien vairāk jaunus mērogošanas risinājumus, kas būs balstīti uz Ethereum tehnoloģiju.

Projekta Loom Network mājaslapa loomx.io

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top