Maecenas

Kas ir Maecenas?

Maecenas tokens

Šobrīd ir ļoti daudz inovatīvu blokķēdes tehnoloģijas projektu. Maecenas ir viens no interesantākajiem projektiem, jo projekta komandas mērķis ir izveidot decentralizētu mākslas darbu galeriju. Mākslas apvienošana ar blokķēdes tehnoloģiju nav viegls uzdevums, taču projekta komandai jau ir vērojams zināms progress šajā darbā.

Maecenas projekta koncepts

Konceptuāli šķiet neiespējama mākslas saistība ar blokķēdes tehnoloģiju. Taču reālajā praksē projekta komandai ir izdevies gūt labus rezultātus šajā ziņā. Galvenais šīs platformas veidotāju mērķis ir nodrošināt tiešsaistes tirgu, kurā mākslas darbu cienītāji varēs iegādāties slavenu mākslinieku mākslas darbus, izmantojot decentralizēto, uz blokķēdes tehnoloģijas balstīto platformu.

Kā jaunā platforma darbojas?

Maecenas projekta komandas izveidotajai platformai ir vairākas nozīmīgas iespējas, kuras vajadzētu apskatīt tuvāk. Jaunās ekosistēmas darbība ir sekojoša: cilvēkiem būs iespēja veikt investīcijas mākslā bez starpnieku līdzdalības. Tāpat būs iespējams piesaistīt līdzekļus no investoru sindikāta, izmantojot mākslas darbu kolekciju kā nodrošinājumu. Tas viss tiks darīts pārskatāmi un efektīvi, tādējādi novēršot visus iespējamos riskus platformas lietotājiem.

Pateicoties tam, ka mākslas darbi ir uzticamas institūcijas pārziņā, šī jaunā ekosistēma ir drošs risinājums. Visus ieguldījumus aizsargā apdrošināšana un tiesiskais regulējums, kas palīdzēs atrisināt radušos strīdus. Turklāt visa dokumentācija tiek kriptogrāfiski aizsargāta, kas nozīmē, ka nav iespējama informācijas falsifikācija.

Tātad Maecenas ir tiešsaistes platforma, kurā lietotāji var pārlūkot autentificētus mākslas darbus, salīdzināt to cenas un veikt daudz ko citu. Platforma nodrošinās portfolio veidošanas lietojumprogrammu. Pašlaik gan nav zināms, vai šis jaunais biznesa modelis piesaistīs cilvēku uzmanību.

ART tokens

Jebkuram uz blokķēdes tehnoloģijas balstītam projektam ir savs tokens. Maecenas projekta komanda ir izveidojusi savu tokenu ar nosaukumu ART, un tam ir vairākas pielietojuma iespējas. Būtībā šis tokens būs nepieciešams visām Maecenas platformas funkcijām blokķēdes sistēmā. Arī šīs ekosistēmas viedajiem līgumiem būs vajadzīgs ART tokens. Turklāt veiktie ieguldījumi, izmantojot šos viedos līgumus, tiks pārvērsti ART tokenos pirms investīcijas procesa apstrādes. Kopumā šī ir interesantan biznesa pieeja, kas revolucionizēs mākslas nozari.

Projekta nākotne

Kā redzams, projekta komandai ir vēl jāpaveic liels darbs. Pašlaik projekta komandas dalībnieki pievērš uzmanību mārketingam, konferenču un dažādu pasākumu organizēšanai saistībā ar jauno projektu. Raugoties no tehniskā viedokļa, komandai ir jāstrādā pie platformas alfa versijas pilnveidošanas. Ir pastiprināti jādomā par drošību, jāpārskata atbilstība regulām un jānodrošina piemēroti viedie līgumi. Šobrīd tiek veikts mākslas darbu tokenizēšanas process, jo pirmajiem projektiem ir nepieciešama tokenizēšana.

Maecenas platformas mājaslapa maecenas.co

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top