Visas ziņas

Kas ir Monachain?

Daudzas tehnoloģiju kompānijas visā pasaulē ir sākušas eksperimentēt ar blokķēdes tehnoloģiju. LG ir viena no lielākajām kompānijām, kuru var pievienot šim sarakstam. Šī jaunā blokķēdes projekta nosaukums ir Monachain, un pašaik ir vērts tam pievērst uzmanību. Protams, šobrīd mēs nevaram paredzēt, vai jaunajam projektam būs panākumi.

 Monachain projekta ideja

Būtībā LG kompānija būtu jāslavē par ienākšanu blokķēdes tehnoloģijas industrijā, jo tas ir liels solis uz priekšu tehnoloģiju attīstībā. Šis tehnoloģiju gigants ir gatavs ienākt pilnīgi jaunā tirgū, nodrošinot dažādus blokķēdes tehnoloģijas pakalpojumus cilvēkiem un kompānijām visā pasaulē. Projekta galvenais mērķis ir realizēt uz blokķēdes tehnoloģiju balstītu loģistiku finanšu, komunikācijas un ražošanas jomā. Tas gan nav vienīgais projekts, kurš  koncentrējās uz šo ideju, taču LG kompānija var radīt ievērojamu konkurenci šajā jomā.
Galvenie komponenti

Lai šis jaunais blokķēdes tehnoloģijas projekts izceltos, LG kompānijai ir jāpiedāvā kāda jauna, unikāla platformas funkcionalitāte.  Pirmkārt, kompānija piedāvās digitālas sertifikācijas risinājumu, kas noteikti pievērsīs daudzu cilvēku uzmanību.  Šobrīd pastāv pieaugošs pieprasījums pēc datu ierakstiem virsgrāmatās, un digitālajai sertifikācijai būs liela nozīme šajā ziņā. Šis aspekts ir balstīts uz biometriskas informācijas ieguvi, lai pārbaudītu lietotāju identitātes.

Turklāt Monachain pievērsīs uzmanību digitālās piegādes ķēdes pārvaldībai. Iepriekš ir bijuši vairāki uz DLT balstīti projekti loģistikas jomā, taču visas šīs darbības ir bijušas maza mēroga, taču LG kompānijas plānos ir koncentrēties uz lielu tirgus daļu. Jaunā platforma palīdzēs nodrošināt un iegūt dažāda veida informāciju, sākot no ražošanas līdz to piegādei. Platformu arī varēs izmantot, lai sekotu transportēšanas un piegādes procesam.

Tāpat arī Monachain piedāvās digitālās valūtas pakalpojumus. Platformas lietotāji varēs izdot vietējo valūtu, veikt sociālo pabalstu maksājumus, utt. Šis pēdējais aspekts īpaši interesēs bankas un valdības galvenokārt piedāvāto iespēju dēļ. LG kompānija arī strādā pie kopienas banku biznesa sadarbībā ar komercbankām.

Vai Monachain ienesīs pārmaiņas?

Lai arī pašlaik projekta piedāvājums izskatās diezgan labs, vēl nav zināms, cik daudz cilvēku vēlēsies izmantot Monachain nodrošinātos pakalpojumus. Šobrīd vēl ir nepieciešams uzlabot platformas funkcionalitāti. Galvenais LG kompānijas tehnoloģiju speciālists Hyun Shin-kyun norāda, ka projekta komanda domās par jaunām platformas lietošanas iespējām dažādās nozarēs, ieskaitot telekomunikāciju, ražošanas un finanšu jomas.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top