Monetha

Kas ir Monetha?

Tokens Monetha

Kriptovalūtas pasaulē viens no lielākajiem izaicinājumiem ir uzticības faktora nodrošināšana darījumos ar kriptovalūtu. Monetha komanda ir pievērsusi šim faktoram uzmanību gan attiecībā uz pircējiem, gan arī pārdevējiem. Globāli uzticamas tirdzniecības ekosistēmas izveide noteikti nodrošinās daudzas labas iespējas.

KAS TIEŠI IR MONETHA?

Blokķēdes tehnoloģijai ir daudz dažādu pielietojuma iespēju. Kas attiecas uz Monetha projektu, darba komanda vēlas izveidot globāli uzticamu ekosistēmu darījumu veikšanai ar kriptovalūtu. Tas būs izdevīgi gan pircējiem, gan arī pārdevējiem un novērsīs visa veida neskaidrības un šaubas saistībā ar darījumu veikšanu.

KĀ TIEŠI TAS DARBOJAS?

Nav noslēpums, ka daudzi pārdevēji mūsdienās saskaras ar dažādām problēmām. Viena no tām ir saistīta ar uzticības radīšanu un reputācijas saglabāšanu. Mūsdienās pārdevējiem ir grūti pircējos radīt uzticību, tas it īpaši attiecas uz centralizētiem tirgiem. Monetha projekts gan nebūs saistīts ar tirgus centralizāciju un tas nodrošinās lielāku uzticību.

Turklāt projekta komanda pievērsīs uzmanību darījumu apstrādes procesam, tās mērķis ir tos padarīt lētākus un ātrākus. Tiks veiktas izmaiņas arī mobilo maksājumu sistēmā.

Monetha projekta decentralizācijas un uzticības aspekts būs nozīmīgs attiecībā uz mobilajiem maksājumiem, tos būs iespējams veikt, izmantojot Ethereum viedo līgumu tehnoloģiju. Tādējādi šo maksājumu apstrādes process būs ātrāks un lētāks.  Ņemot vērā komandas plānus attiecībā uz šo projektu, tam noteikti ir vērts pievērst uzmanību.

KAS IR MTH TOKENS?

Monetha projekta komanda ir izstrādājusi arī savu MTH tokenu, taču šobrīd ir nozīmīgi uzzināt, kādas ir šī jaunā tokena pielietojuma iespējas. Investīciju veikšana ekosistēmā ir viena no galvenajām šīs tokena pielietojuma iespējām, taču tas nav vienīgais MTH izveides mērķis. Tas ir arī paredzēts tokenu īpašnieku atlīdzībām par maksājumu veikšanu. Pārdevēji apmaksās 1.5% no transakcijas maksas, no kuriem 0.5% būs paredzēti atlīdzībai vaučeru formā visiem Monetha tokenu īpašniekiem. Bez tam, tiks izveidota lojalitātes programma, kurā platformas lietotāji saņems 0,2% atīdzību no darījuma vērtības MTH tokenu formā.

MONETHA PROJEKTA NĀKOTNE

Ja viss notiks saskaņā ar plānu, Monetha produkta pirmo versiju varēs redzēt šā mēneša beigās. Ir paredzēts pieņemt darbā vairākus jaunus komandas dalībniekus, kas palīdzēs uzlabot produktu, palielināt vispārējo izpratni par zīmolu un pozicionēt produktu mērķa tirgos. Visām šīm pārmaiņām būs vajadzīgs liels darbs un piepūle, taču turpmākajās nedēļās šim darbam jau būs redzami rezultāti.

Monetha platformas mājaslapa monetha.io

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top