Neblio

Kas ir Neblio?

Kas ir Neblio

Neskatoties uz esošo blokķēdes tehnoloģijas inovatīvo potenciālu, platformu izstrādātāji to pilnībā neizmanto attiecībā uz tādiem faktoriem kā izmaksu racionalizēšanu un platformas struktūras pilnveidošanu. Tomēr, ņemot vērā to, ka ir radīti nākošās paaudzes blokķēdes tehnoloģijas tīkli, decentralizēto aplikāciju izveide būs daudz vienkāršāka.

Neblio var uzskatīt par decentralizētu vienādranga tīkla mezglu platformu, kas ir paredzēta, lai veicinātu informācijas apmaiņu, izmantojot patentētu transakciju moduli. Šī platforma ir unikāla, jo tā nodrošina transakciju saglabāšanas iespēju nemainīgā, sadalītā virsgrāmatā, ļaujot katram mezglam atsevišķi uzglabāt virsgrāmatu kopiju.

Kaut arī blokķēdes tīkli ir kļuvuši ļoti populāri visā pasaulē, šķiet, ka tie jau ir nedaudz novecojuši un lielākoties tikai saistīti ar transakciju jomu un maksājumu risinājumiem. Savukārt Neblio ir jauns blokķēdes tehnoloģijas risinājums,  kas ir galvenokārt balstīts uz  tehnoloģisku inovāciju, lai atbalstītu lielo uzņēmumu vajadzības visā  pasaulē.  Tā ir intuitīva blokķēdes platforma un izstrādātāju izveidota ekosistēma, kas veicinās ātru decentralizēto aplikāciju izveidi.

Pārskats pār Neblio

  • Izmantots vienošanās pierādījuma modulis
  • Darbojas kā saziņas kanāls starp IoT digitālajām ierīcēm
  • Izmanto drošu informācijas pārvaldības protokolu, kas nodrošina datu aizsardzību
  • Nodrošina lieliem un mazākiem  uzņēmumiem attīstītu pārvaldības modeli un ātru decentralizēto aplikāciju izveides iespēju
  •  Ir viegli lietojama saskarne

Galvenās īpašības

Aplūkojot Neblio tīkla digitālo struktūru, ir redzams, ka platformai ir speciāli izveidots modelis, kas ir atbildīgs par mezglu sistēmas darbību. Turklāt tajā tiek izmantots drošības protokols, kas aizsargā tīklu no trešās puses ļaunprātīgas darbības. Neblio tokenus ir izstrādājušas uzticamas personas privātajos tīklos. Līdz ar to ir saprotams, ka tīkls ir uzticams un to izmanto privātās puses.

Atšķirībā no datu uzglabāšanas tradicionālajās datu bāzēs, Neblio blokķēdes tehnoloģijā ir izmantoti dažādi augsti attīstīti sistēmas modeļi, kas nodrošina sekojošas priekšrocības:

  • Racionalizētu ierakstu pārvaldību
  • Vienkāršotāku auditu
  • Drošāku dzīves cikla pārbaudi

Tas viss ir iespējams, pateicoties tam, ka galvenā informācija vienmēr tiek saglabāta blokķēdē, izmantojot papildinājumus, nevis pārstrādājot un pārveidojot datus. Turklāt, izmantojot decentralizētās aplikācijas, varēs skatīt jebkuru informācijas versiju, vienkārši apmeklējot vajadzīgo bloku tīklā.

Turklāt Neblio mērogojamā sistēma  ir ideāli piemērota uzņēmējiem, kuri izmanto decentralizētās aplikācijas un, kuriem noteikti ir arī nepieciešama ātra darījumu apstrāde.

Neblio mezgli ir savstarpēji savienoti, izmantojot relāciju blokus. Katram  atsevišķam mezglam ir visas blokķēdes kopija, kas palielina decentralizēto aplikāciju darbību tīklā.

Neblio tīkla darbība globālā mērogā ir vērsta uz vispārējas elastības nodrošināšanu. Mezgli var atrasties tīklā vai ārpus tā, neradot būtisku ietekmi uz tīkla vispārējo darbību.

Kā darbojas Neblio?

Neblio platformā tiek izmantots režģtīkls, kur katrs mezgls, kas ieraksta informāciju virsgrāmatā, uzsāk transakcijas pārraidi tīklā. Līdz ar to visa informācija tiek pārraidīta uz visiem pārējiem mezgliem blokķēdē.

Pēc tam izvēlētajam tīkla mezglam ir jāapkopo visi jaunie pieejamie darījumi tīklā, kas pēc tam tiks pievienoti blokķēdei. Šī darbība nav atgriezeniska, un katru reizi, kad virsgrāmata tiek atjaunināta, blokķēdei ir pievienota jauna transakcija.

Lietojumprogrammas saskarnes, kas pašlaik tiek nodrošinātas Neblio platformā, ir vienkārši lietojamas. Izstrādātāji, kuri prot izmantot RESTful lietojumprogrammas saskarnes, varēs bez problēmām pāriet uz Neblio lietojumprogrammu saskarni.

Visbeidzot, lai veicinātu jauninājumu nodrošināšanu, Neblio API atbalstīs galvenās lietojumprogrammas saskarnes, ko visbiežāk izmanto mūsdienu programmēšanas valodas, tostarp Python JS, .NET (C# and VB.NET), Objective-C, Java, Node.Js, Go and PHP.

Par Neblio

Neblio tika izveidots 2017. gada pirmajā ceturksnī, un kopš tā laika ir ieguvis ievērojamu atpazīstamību visā pasaulē. To pārvalda galvenais izstrādātājs Edijs Smits, kurš ir ieguvis bakalaura grādu datorzinātnēs, viņam ir gandrīz desmit gadu pieredze programmatūru izstrādē. Anna Džeksone ir projekta vadītāja, viņa ir ieguvusi maģistra grādu biznesa vadībā un iepriekš ir strādājusi par dažādu piegādes ķēžu mārketinga un biznesa vadītāju.

Tokena vēsture

Kopš NEBL tokena izveides, tā popularitāte un vērtība ir ievērojami pieaugusi.

Sākumā tokena vērtība bija 6 ASV dolāri, taču 2018. gada 6. janvārī tā vērtība palielinājās līdz 44.09 ASV dolāriem. Tomēr šobrīd tokena vērtība ir stabilizējusies, un šobrīd (12. martā) – $11.89 ASV dolāri.

Kopsavilkums

Tā kā Neblio ir nodrošinātas nākošās paaudzes blokķēdes tehnoloģijas iespējas, ieskaitot vienkāršotāku decetralizēto aplikāciju izveidi un ātrākas transakcijas, būs interesanti vērot, kā tirgus reaģēs uz šo jauno platformu.

Skatoties uz kopējo tokenu vērtību tabulā, NEBL tokenam ir liels potenciāls. Tomēr iepriekšējiem tirgus rādītājiem nevajadzētu kalpot par pamatu turpmākajiem lēmumiem attiecībā uz investīciju veikšanu.

Ja vēlaties investēt Neblio, NEBL pāri pašlaik ir pieejami Binance.

Neblio platforma mājaslapa nebl.io

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top