Visas ziņas

Kas ir NEO+ONE?

NEO+ONE noteikti veicina kriptovalūtas ekosistēmas attīstību

Visām kriptovalūtas ekosistēmām ir būtiska attīstība. Piemēram, kas attiecas uz NEO+ONE platformu, kā infrastruktūra tā turpina attīstīties. NEO+ONE noteikti veicina kriptovalūtas ekosistēmas attīstību, jo šī platforma piesaista arvien vairāk cilvēku, kuri ir ieinteresēti jaunāko tehnoloģiju pielietojumā.

NEO+ONE platformas vīzija

Kā redzams pēc projekta nosaukuma, NEO platformas mērķis ir piesaistīt arvien vairāk cilvēku ar savu inovāciju. Platformā tiek nodrošināta lietojumprogrammu kodēšana, testēšana un jaunu NEO decentralizēto aplikāciju izstrāde, līdz ar to tā ir pilnīga sistēma jaunizveidotajiem uzņēmumiem un topošajiem lietojumprogrammu izstrādātājiem, kas ir ļoti nozīmīgi.

Kā platforma darbojas?

Kas attiecas uz blokķēdes decentralizēto lietojumprogrammu izstrādi, tad vienmēr tā ir saistīta ar izglītošanās nepieciešamību. Platformā ir iespējams izveidot idiomātiskus TypeScript viedos līgumus, turklāt lietotāji var pārbaudīt šos viedos līgumus, izmantojot intuitīvo klienta API.

NEO + ONE platformas mērķis ir kļūt par vispiemērotāko platformu attiecībā uz blokķēdes un decentralizēto lietojumprogrammu attīstību. Platformā kursi ir sadalīti nelielās interaktīvās apmācības nodaļās, kas ir būtiski lietojumprogrammu izstrādātājiem un citiem platformas lietotājiem. Iebūvētais redaktors palīdz lietojumprogrammu izstrādājiem veikt nepieciešamo darbu vienā saskarnē.

Viens no interesantākajiem NEO platformas aspektiem ir iespēja piekļūt visam nepieciešamajam no vienas pārlūkprogrammas.

Nav nepieciešams papildus lejupielādēt kādas citas programmas vai izmantot īpašus rīkus, jo visu var paveikt tiešsaistē. Tas nozīmē, ka platformu ir ļoti ērti lietot un eksperimentēt ar NEO tehnoloģiju. Platformā ir pieejama atbalsta informācija par platformas lietojuma iespējām.

Kāda varētu būt platformas nākotne?

Lai gan NEO+ONE platformu bija iespējams uzsākt lietot pēc vairāku gadu tās izstrādes, jebkurā gadījumā to vēl var attīstīt. Pēc projekta komandas sniegtās informācijas, tās plāns ir sadarboties ar NEO Global Development, lai uzlabotu tīklu un viedo līgumu funkcionalitāti. Nenoliedzami, platformas attīstības procesā tās izstrādātāji iegūs nozīmīgu pieredzi. Pēc būtības NEO projekts ir ļoti interesants un tam ir vērts pievērst uzmanību.

Neo One platformas mājaslapa

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top