Visas ziņas

Kas ir Ninja Cash?

Ninja Cash projekta komandas mērķis

Daudzus kriptovalūtas lietotājus interesē vienādranga kripto tirdzniecības platformas. Tirgū pastāv daudzas, taču iespējams, ka šajā jomā var pieaugt konkurence. Ninja Cash projekta komandas mērķis ir darboties šajā tirgū, taču pašlaik nav zināms, cik veiksmīga būs viņu izstrādātā jaunā mobilā risinājuma pieeja.

Ninja Cash koncepts

Pašlaik gan nav novērots, ka peer-to-peer kriptovalūtas tirdzniecības platformas izvēlētos mobilos risinājumus. Kaut gan ir jāatzīst, ka mūsdienās ir vērts pievērst uzmanību mobilo risinājumu lietotājiem un ir būtiski tas, ka kriptovalūtas pasaulē mobilo risinājumu niša nav vēl attīstīta. Tomēr, ja Ninja Cash projekta komanda pievērsīsies tikai mobilo risinājumu sfērai, tad viņi neizmantos visu iespējamo potenciālu.

Īsumā par projektu

Peer-to-peer (vienādranga) kriptovalūtas tirdzniecības platformās lietotāji var paši noteikt savas likmes un tirgu. Atšķirībā no citām platformām, Ninja Cash ir pilnībā decentralizēta un tai nav nepieciešams ievērot “Pazīsti Savu Klientu” principu. Tas nozīmē, ka platformas lietotājiem ir iespēja anonīmi pirkt un pārdot bitkoinus vai Ethereum.

Tas lielā mērā Ninja Cash platformai liek atšķirties no citām platformām, piemēram, LocalBitcoins. Jaunā platforma ne tikai atbalsta Ethereum, kas piesaista platformas lietotājus, taču arī būtiski ir tas, ka nav nepieciešama ID verifikācija, ko lietotāji varētu pozitīvi novērtēt. Turklāt platformas lietotāju pārvaldībā ir unikālas maka atslēgas, jo šī platforma nedarbojas kā lietotāja līdzekļu pārvaldītājs.

Projekta komanda vēlas, lai ikviens pasaulē varētu izmantot savā mobilajā ierīcē Ninja Cash platformu. Tā kā platforma ir decentralizēta, tā nav ierobežota kādas noteiktas valsts robežās, reliģiskajā pārliecībā vai tamlīdzīgi. Visi darījumi tiek veikti klātienē, un ir iespēja norēķināties, izmantojot jebkuru maksājumu metodi. Kad abas puses ir veikušas darījumu, izmantojot mobilo aplikāciju, pārskaitītā valūta nonāk saņēmēja īpašumā.

Projekta nākotnes plāni

Šobrīd ir redzams, ka Ninja Cash ir zināms potenciāls tirgū. Ņemot vērā to, ka platforma atbalsta tikai bitkoinu un Ethereum, projekta komanda tuvākajā nākotnē varētu pievērst uzmanību arī citām kriptovalūtām. Ir jāatzīst, ka konkurence starp vienādranga kriptovalūtas tirdzniecības platformām ir tikai pateicīga un laba lieta.

Pavērosim un iespējams Ninja Cash nākotnē būs ievērojams spēlētājs kripto tirdzniecības jomā.

Ninja Cash projekta mājaslapa Ninja.org

Video par Ninja Cash

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top