Visas ziņas

Kas ir nTezos?

nTezos būs Tezos forks

Kriptovalūtas pasaulē vienmēr ir dažādi jauni notikumi. Arī jaunā nTezos projekta izveide ir viens no jaunākajiem notikumiem.

Pašlaik izskatās, ka jaunais nTezos būs Tezos forks un nav vēl zināms, kādi būs jaunā projekta panākumi.

Tezos forks, kuram būtu jāpievērš uzmanība

Tezos projekts ir labi zināms un daudz kas jau ir paveikts saistībā ar to. Ņemot vērā to, ka daudzi projekti iepriekš nav izdevušies, šis projekts tiek uztverts ar lielāku piesardzību. Jāpiebilst, ka pret Tezos kompānijas dibinātājiem ir ierosinātas vairākas lietas un nav vēl zināms gala spriedums.

Vēl vairāk intriģējošs un satraucošs ir jaunais nTezos projekts, kurš atšķirsies no Tezos. Tas kalpos kā pašpārvaldes tīkls, kurā tiks izmantota Tezos programmatūra. Būtībā tas jau šobrīd izskatās pēc Tezos forka pirms projekts nav oficiāli realizēts.

Atšķirībā no Tezos projekta, jaunajā nTezos projektā netiks ievērots princips – “pazīsti savu klientu” (KYC). Tieši šis process sākotnēji piesaistīja investorus Tezos projektam.

Turklāt nTezos tokenu sadalījumam būs tāda pat struktūra kā galvenajam projektam. Tomēr jaunajā projektā netiks piešķirtas atlīdzības. Atšķirībā no Tezos, nTezos forkam būs pārbaudāms ģenēzes bloks, kam varētu pievērst uzmanību turpmākajās nedēļās.

Kā tas ir bijis vienmēr, jaunie projekti sākotnēji netiek uztverti nopietni. nTezosa projekta komanda gan ir apņēmusies jebkurā gadījumā paveikt iecerēto darbu saistībā ar šo projektu. Neskatoties uz to, ka jaunais projekts nav piesaistīts Tezos fondam, iespējams, ka tomēr pastāvēs interese par šo forku.

Šobrīd pastāv vairāki jautājumi, uz kuriem būtu jāatbild attiecībā uz Tezos un nTezos projektiem. Kriptovalūtas pasaulē noteikti būs vēl daudz jaunumu šajā ziņā, taču nav zināms, vai kāds no šiem abiem projektiem gūs panākumus. Šī ir īpaša situācija, kaut gan konkurence ir vienmēr laba lieta.

nTezos mājas lapa http://www.ntezos.com

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top