Visas ziņas

Kas ir Nuo Lend?

Kas ir NuoLend

Aizdevumu nozarei var būt izdevīga kriptovalūtas joma. Šīs abas jomas apvienojot, aizdevumi un aizņēmumi būs vieglāk pieejami visām iesaistītajām pusēm un tiks nodrošināts jauns likviditātes fonds. NuoLend projekta komandas plāns ir apvienot aizdevumu nozari ar kriptovalūtas jomu.

Nuo Lend koncepts

Nuo tīkls, kas ir balstīts uz blokķēdes tehnoloģiju, ir pavisam nesen izveidots. Nuo Lend nodrošinās dažādus banku pakalpojumus, arī aizdevumus, kas ir viens no projekta galvenajiem mērķiem. Izmantojot Nuo Lend zīmolu, tiks izveidots globāls aizdevumu tīkls. Projekta komanda ir pārliecināta, ka tā varēs veiksmīgi izveidot šādu tīklu, kas atbalstīs ERC20 tokenu maiņu.

Lietotāji varēs veikt aizdevuma pieprasījumu platformā Nuo Lend

Kā darbojas projekta ideja?

Globālas alternatīvas izveide tradicionālai banku sistēmai radīs zināmus izaicinājumus, it īpaši attiecībā uz šī mērķa sasniegšanu blokķēdes tehnoloģijas un kriptovalūtas jomā. Nuo Lend galvenais uzdevums ir atrast jaunu pieeju šī mērķa sasniegšanai. Apvienojot blokķēdes tehnoloģijas pakalpojumu un likviditātes nodrošinātājus vienā aizdevumu platformā, tiks nodrošināti jauni kriptovalūtas pielietojuma veidi.

Lietotāji varēs veikt aizdevuma pieprasījumu platformā Nuo Lend. Tam būs nepieciešams MetaMask pārlūka spraudnis, kas ir kļuvis jau labi zināms Ethereum lietotāju vidū. Nuo Lend atbalsta ERC20 tokenus un Ethereum, lai gan šobrīd ir pieejams tikai ierobežots tokenu daudzums, šajā sarakstā ietilpst REP, OMG, BAT, BNT, CVC un daži citi tokeni.

 Nuo Lend atbalsta ERC20 tokenus un Ethereum

Lai aizsargātu lietotājus, Nuo Lend ir noteikusi prasību aizņēmējiem ieķīlāt 1.5x no vēlamās aizdevuma summas kā nodrošinājumu. Tas ir droši, ja nodrošinājuma vērtība ir mazāka par 33% attiecībā pret Ethereum. Ja aizņēmējs nemaksās noteiktos maksājumus, līgums tiks automātiski pārtraukts. Tiks noteikta arī 1% procentu likme par visām veiktajām maksām, balstoties uz viedo līgumu,  taču no aizņēmējiem netiek iekasētas komisijas maksas.

Projekta komandas nākotnes plāni

Nuo Lend projekta komanda plāno platformai pievienot jaunas funkcijas. Šajā posmā aizdevēji nevar izteikt piedāvājumus aizņēmējiem, arī vairākiem aizdevējiem pašlaik nav iespējams finansēt vienu aizņēmēju. Abas šīs funkcijas būs pieejamas turpmākā nākotnē. Būs nodrošināts arī atbalsts papildu ERC20 tokeniem, kā arī tiks izveidotas projekta mobilās lietojumprogrammas. Nuo Lend mērķis ir arī piedāvāt aizņēmumus bitkoinos un tokenus, kas neatbilst ERC20 standartam kā nodrošinājumu.

Nuo Lend projekta mājaslapalend.getnuo.com

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top