Visas ziņas

Kas ir ORCA alianse?

 ORCA alianse

Kriptovalūtas pasaulē pastāv daudz inovatīvu konceptu, bet ne visi no tiem ilgtermiņā gūst panākumus, tomēr kriptovalūtas joma ir vienmēr saistīta ar dažādiem jaunumiem.

ORCA alianse, piedāvās kriptovalūtas konvertēšanu uz fiat valūtu bez maksas un jebkādas kavēšanās.

Īsumā par ORCA aliansi

Projekta komandas mērķis ir izveidot decentralizētu platformu, kurā varētu veikt darījumus ar visa veida kriptovalūtu un fiat valūtu. Šo divu valūtu apvienošanas ideja nebūs vienkārša, jo finanšu nozare ne vienmēr pozitīvi raugās uz kriptovalūtu. Šī platforma apvienos dažādas valūtas vienā lietojumprogrammā.

ORCA alianse

Kā tas darbosies?

Lai arī tā ir laba ideja apvienot dažādus banku nozares pakalpojumus un kriptovalūtu vienā lietojumprogrammā, tas nebūs vienkārši paveicams. Saskaņā ar ORCA alinanses sniegto informāciju, tiks apvienots plašs klāsts dažādu finanšu pakalpojumu un produktu, ieskaitot maksājumu kartes, aizdevuma pakalpojumus un banku kontus.

Uzņēmuma galvenais tehnoloģiju speciālists Dmitrijs Radins norāda uz dažādām funkcionālām iespējām, kuras kriptovalūtas lietotāji varēs nākotnē sagaidīt. Piemēram, no biržas varēs saņemt kriptovalūtu, nemaksājot par to pārspīlēti lielas maksas. Demo versijas izmēģinājuma laikā kriptovalūta tika veiksmīgi pārsūtīta uz lietotāja bankas kontu piecu sekunžu laikā. Salīdzinājumā ar šī brīža konvertēšanas procesu no/uz fiat valūtu, tas ir diezgan ievērojams uzlabojums.

Būtībā projekta komanda uzskata, ka tūlītēja kriptovalūtas nosūtīšanas iespēja ir viens no galvenajiem aspektiem, pie kā būtu jāstrādā. Lai gan tas ir ambiciozs plāns, tas arī pierāda to, ka ir iespējams apvienot tradicionālo finanšu nozari un kriptovalūtu. Kompānija ir izveidojusi sadarbību ar e-naudas iestādi, kas palīdzēs šo tehnoloģiju ieviest tirgū pēc iespējas ātrāk.

ORCA alinanses sniegto informāciju

ORCA tokeni

Šobrīd bez savas valūtas neviena jauna blokķēde un uz kriptovalūtu orientēta ekosistēma nevar pastāvēt. ORCA alianse šajā ziņā neatšķiras un tās jaunie ORCA tokeni tiks izmantoti dažādos nolūkos. Tie atbalstīs dažādas lietojumprogrammas, kā arī darbosies kā atlīdzība platformas lojalitātes programmā. Lietotāji ORCA platformā varēs piekļūt lietojumprogrammām un pakalpojumiem, izmantojot arī citus tokenus.

Nākotnes plāni

Šobrīd ORCA alianse nodarbojas ar savu tokenu tirdzniecību, kas ir projekta komandas galvenais mērķis. Vēlāk tiks strādāts pie algoritmisko botu un arbitrāžas stratēģijas izveides, kā arī tiks izdotas ORCA maksājumu kartes. ORCA gan neienāks tirgū līdz pat 2019. gada sākumam.

ORCA alianse platformas mājas lapa rel=”nofollow”https://orcaalliance.eu

Video par ORCA

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top