Phore

Kas ir Phore kriptovalūta?

Kas ir Phore?

Šobrīd pastāv tik daudz dažādas blokķēdes tehnoloģijas izmantošanas iespējas. Phore ir viens no projektiem, kurš arī ir balstīts uz blokķēdes tehnoloģiju un cerams, ka tas gūs plašāku atzinību. Ir noteikti vērts tuvāk apskatīt šo jauno ekosistēmu.

Kas ir Phore?

Phore ir jauna blokķēdes ekosistēma, tā ir droša un mērogojama platforma darījumu veikšanai. Jaunajai platformai ir daudz dažādu pielietojuma iespēju un funkciju, kuras būtu jāizpēta. Tā ir vairāk nekā nopietns konkurents visām pārējām paltformām, kaut gan ir zināms, ka jauno platformu nebūs tik viegli padarīt plaši zināmu.

Ar ko atšķiras Phore platforma?

Pastāv vairāki šīs jaunās platformas aspekti, kuriem būtu vērts pievērst uzmanību. Pirmkārt, platformā būs iespējams veikt ātras un uzticamas transakcijas. Tiks nodrošināts veikto transakciju privātums, kas noteikti ieinteresēs daudzus platflormas lietotājus. Kriptovalūtas pasaulē arvien vairāk pieaug pieprasījums pēc privātuma un iespējas publiski nenorādīt veiktās transakcijas, tāpēc Phore projekta komanda šobrīd veic nozīmīgu ieguldījumu šajā ziņā.

Phore ekosistēmā  lietotājiem tiks nodrošinātas atlīdzības par tīkla izmantošanu. Šī iespēja līdzinās citu projektu piedāvājumiem, piemēram, procentu pieauguma nodrošinājumam  veiktajiem uzkrājumiem, taču nav vēl zināms, vai jauno iespēju platformas lietotāji novērtēs. Atlīdzību piešķiršana platformas lietotājiem ir kļuvusi ļoti populāra. Atlīdzību sistēma ir paredzēta arvien vairāk cilvēku piesaistīšanai kriptovalūtas pasaulei.

Phore blokķēdes ekosistēma arī atbalsta decentralizēto tirgu un decentralizētās aplikācijas. Abi šie koncepti ir kļuvuši ļoti populāri blokķēdes un kriptovalūtas pasaulē. Aplikācijas tiks izveidotas, izmantojot viedo līgumu tehnoloģiju un tās arī atbalstīs privātās transakcijas.

Phore kriptovalūta

Kamēr platforma un jaunās aplikācijas nenonāks apritē, Phore kriptovalūtas lietojuma iespējas būs diezgan ierobežotas. Taču šobrīd pie šī jautājuma tiek strādāts. Phore projekta komanda arī izveidos galvenos mezglpunktus, kuriem lietotāji varēs piekļūt, ja būs uzkrāts zināms daudzums monētu kriptovalūtas makā.

Phore projekta nākotne

Phore darbvirsmas un Android kriptovalūtas maki ir jau gandrīz izveidoti. Jo vairāk cilvēku būs ieinteresēti platformas izveidē un uzlabošanā, jo straujāka būs tās attīstība. Arī decentralizētais tirgus jau ir izveidots par 85% procentiem, taču šobrīd nav zināms konkrēts datums, kad varētu būt pabeigta platformas izveide.

Projekta Phore mājaslapa phore.io

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top