PIVX

Kas ir PIVX?

Kas ir PIVX

Konkurenci kriptovalūtas ekosistēmā var tikai uzskatīt par labu lietu. Šobrīd PIVX tiek uzskatīts par oriģinālu Dash kriptovalūtas forku, kas ir vēl viena uz privātumu orientēta kriptovalūta. PIVX nozīmē Privāta Tūlītēja Pārbaudīta Transakcija (X), tā ir kriptovalūta, kuras pamatā kalpo drošība un privātums.

Kāpēc PIVX tika forkota no Dash kriptovalūtas?

Neviens nevar noliegt, ka Dash ātri kļuva par populāru kriptovalūtu, kaut arī pastāv daži jautājumi attiecībā uz šo pieeju. Ņemot vērā nodrošināto transakciju pivātumu un iespēju noslēgt tīkla funkcijas, tā šķiet ir atšķirīga pieeja. Dash projekts piedāvā daudz dažādas iespējas, kas balstās uz PIVX, ieskaitot galvenā mezgla un Tor atbalsta nodrošinājumu. Projektā nav ietverts “premini”, ko ir vērts ņemt vērā, apskatot PIVX.

Kā tieši PIVX darbojas?

Apgalvot, ka kriptovalūta ir privāta un patiesībā to par tādu padarīt ir divas dažādas lietas. Kaut arī PIVX ir daudzšķautņaina uz privātumu un drošiem darījumiem vērsta kriptovalūta, ir vērts apskatīt, kā tā darbojas. Kriptovalūtas lietotājiem būtu jāpriecājās par nodrošināto privātumu un anonimitāti, pat neveicot īpašu PIVX testēšanu. PIVX privātums tiek nodrošināts pēc noklusējuma. Neizsekojamās transakcijās ir izmantota Coinjoin un Zerocoin protokolu kombinācija, taču pie šīs pieejas vēl ir jāstrādā.

Ir vērts pieminēt to, ka PIVX tika sākotnēji radīta ar Darknet (DNET) zīmolu, taču pēc zināma laika zīmols tika mainīts. PIVX zīmola maiņa ir palīdzējusi pievērst uzmanību iespējām, kuras šī kriptovalūta piedāvā. Gandrīz tūlītēju privātu transakciju nodrošināšana nebūs viegls uzdevums, taču, to ir pilnībā iespējams panākt. Šobrīd šī PIVX opcija nedaudz līdzinās DASH’s PrivateSend, kas PIVX tīklā ir iespējama ar galvenajiem mezgliem. Šāda galvenā mezgla uzstādīšana izmaksā 10,000 PIVX un tas tiek nodrošināts lietotājam vienu mēnesi.

Turklāt PIVX izmanto proof-of-stake 3.0 kā saskaņas algoritmu. PIVX ir arī balstīta uz Quark hashing algoritma. Šobrīd nav nodrošināta iekārta, ar kuru var iegūt PIVX kiptovalūtu. Ar 60 sekunžu bloku laika nodrošinājumu, darījumu apstrādi var veikt daudz ātrāk , nekā ar Dash kiptovalūtu. Ir arī nodrošināta 60,000 PIVX “premine”, kas tika izmantota, lai uzstādītu sešus sākotnējos tīkla galvenos mezglus.

Kas ir sagaidāms nākotnē saistībā ar PIVX?

  1. gada PIVX plānos ir paredzētas interesantas izmaiņas. Tiks nodrošinātas Zerocoin PIV likmes, kas ir svarīgas jebkurai kriptovalūtai.

Tas ietver Zerocoin ar likmes pierādījumu, kas nodrošina par 50% lielāku likmes atlīdzību. Tāpat būs nodrošināts arī iOS maks, kad komanda izpildīs visas Apple prasības šajā sakarā. Izskatās, ka Ledger maks varēs atbalstīt PIVX galvenā mezgla attīstību, kas noteikti pievērsīs uzmanību un būs pozitīvi novērtēts. Un visbeidzot, tiks nodrošināta decentralizēta zPIV apmaiņa, kas ir zināma kā zDEX. Galveno mezglu īpašnieki saņems atlīdzību no darījumu izmaksām, kas rada vēl lielāku stimulu nodrošināt šo valūtu savā īpašumā.

PIVX projekta mājaslapa pivx.org

Video par PIVX

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top