Biržas

Kas ir Poloniex?

Tā kā digitālās valūtas sākušas iegūt popularitāti, investori ir atraduši jaunus biznesa attīstības veidus. Jauni startup, lietojumprogrammas, kraundfandingi, tokeni un pašas valūtas skaļi sevi piesaka.

Industrijā sākušies jauni attīstības virzieni, kas daudziem investoriem izraisījuši ārkārtīgu piesardzību riska menedžmenta ietvaros.  2014. gada sākumā dibinātā birža Poloniex ir kļuvusi par vienu no svarīgākajām figūrām digitālā treidinga pasaulē, pateicoties savai drošo transakciju sistēmai.

Apmaiņa “Kripto pret kripto”

Kas ir Poloniex? Un kāda ir tās saistība ar digitālo valūtu pasauli? Vienkāršāk sakot, Poloniex ir digitālo aktīvu treidinga serviss.

Pateicoties savai saprotamajai apmaiņas formai “kripto pret kriptio”, Poloniex izceļas citu biržu fonā.

Atšķirībā no citām biržām, kurās lietotāji var apmainīt kriptovalūtu pret fiat, Poloniex ļauj veikt tikai “kripto pret kriptio” apmaiņu.

Poloniex komisijas

Saskaņā ar Poloniex biržā veikto transakciju komisija atkarīga no operāciju apjoma.

“Tamlīdzīgs modelis stimulē tirgus likviditāti, atalgojot lietotājus, kas to ietekmē. Savukārt sistēma samazina lietotāja transakcijas procentus”.

Citiem vārdiem sakot, jo lielāku pārdošanas apjomu treideris ir veicis pēdējo 30 dienu laikā, jo mazāks ir viņa komisijas procents. No otras puses, tamlīdzīgs modelis nav izdevīgs tiem treideriem, kuri mazāk ietekmē apjomu.

Drošība, bankrots un hakeri

Tāpat kā gadījumā ar daudzām kriptovalūtām, Poloniex svarīgākā prioritāte ir transakciju drošība un aizsardzība. Poloniex apgalvo, ka “lielākā daļa klientu depozītu tiek uzglabāti ofline. Biržā saglabājot tikai nepieciešamo līdzekļu daudzumu tirdzniecībai, serviss minimizē hakeru uzbrukumu un citu apdraudējumu risku.

Turklāt birža atbalsta stingru monitoringa un audita sistēmu, kas nodrošina lietotāju aktīvu diennakts aizsardzību. Neraugoties uz visiem aizsardzības pasākumiem, daži lietotāji ir neapmierināti saistībā ar Poloniex drošību un maksātspēju.

Tā, piemēram, 2017. gada vasarā Poloniex lietotāju vidū paklīda baumas par biržas bankrotu. Baumu pirmavotu nebija tik vienkārši atrast, bet Coin Telegraph paziņoja, ka uzlaušanas rezultātā finansiāli zaudējumi ir nodarīti tikai vienam treiderim, un viņš nav saņēmis operatīvu palīdzību no teh. atbalsta.

Baumas par bankrotu pastiprināja arī citas problēmas, kas saistītas ar kontu iesaldēšanu un naudas izvadīšanas neiespējamību. Teh. atbalsta darba kvalitātes pasliktināšanās un samazinājusies funkcionalitāte daļai treideru lika domāt, ka augošā klientu bāze ir izraisījusi sistēmas pārslodzi. Kopš 2017. gada sākuma, kad šīs problēmas kļuva zināmas, Poloniex administrācija joprojām saņēma klientu sūdzības par transakciju apstrādes laiku, to apstiprināšanu un daudz ko citu. Tomēr Poloniex sistēmā neradās ievērojami drošības traucējumi. Palēnināšanās ietekmēja arī jaunu kontu izveidošanas procesu – Poloniex informē savus lietotājus, ka konta izveide var ilgt vairākas nedēļas.

Vēlāk, 2018. gada janvārī, lietotāji saskārās ar problēmu, kas saistīta ar kontu bilancēm. Sašutušie lietotāji domāja, ka birža nekorekti kreditējusi lietotāju kontus, kad tie atcēla savus orderus. Atbildot uz to, Poloniex komanda savā Twitter paziņoja, ka izskatīs katru sūdzību, kas saistīta ar atceltajiem orderiem, par kuriem netika saņemta naudas atmaksa.

Šobrīd biržas darbība ir noregulēta un viss strādā salīdzinoši labi un tā ir viena no drošākajām kripto valūtu biržām.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top