Polymath

Kas ir Polymath?

Kopš 2013. gada ICO ir kļuvis par ļoti populāru līdzekļu piesaistīšanas metodi visā pasaulē. Pēdējo divu gadu laikā vien ir iegūti kopumā 3 biljoni ASV dolāru, tādējādi liekot valsts iestādēm visā pasaulē analizēt savus drošības profilus un pārbaudīt, vai netiek pārkāpti esošie finanšu likumi.

Polymath ir pavisam jauna vērtspapīru tokenu platforma, kas ir balstīta uz blokķēdes tenoloģijas sistēmu un lietotājiem nodrošina sekojošo:

  • Vieglāku potenciālo investoru koordinēšanu, lai palielinātu līdzdalību sākotnējā monētu piedāvājumā
  • Finanšu pakalpojumu piedāvājumus blokķēdē

Izmantojot Polymath platformu, blokķēdes sistēmā ir pieejami vērtspapīru piedāvājumi atbilstoši noteiktajiem likumiem. Tas nodrošina lietotājiem pieeju decentralizētam protokolam un drošu, nepārtrauktu tokenu tirdzniecības iespēju, kā arī privātuma moduli, kas liek investoriem un iestādēm autentificēt savu identitāti, dzīvesvietu un akreditācijas statusu, pirms viņi piedalās kādā no tokena piedāvājumiem.

Turklāt šī platforma tās deleģētajiem lietotājiem pilnīgi likumīgi ļauj veikt jaunus piedāvājumus tokenu izdevēju vārdā. Polymath platformas lietotājiem ir nepieciešams pārvērst drošības piedāvājuma parametrus drošības kodā, kas ļauj vienkāršāk izveidot ERC20 standartam saderīgus tokenus.

Visbeidzot Polymath sistēmā ir iespējams veikt izmaiņas atbilstoši katra lietotāja vajadzībām. Sistēmas galvenos parametrus var noteikt atbilstoši dalībnieku un tirgus  vajadzībām.

Pārskats pār Polymath

  • Informācija par projektu ir pieejama internetā un projekta komandas biedri aktīvi strādā pie esošā projekta.
  • Sākotnējo monētu piedāvājums tiek nodrošināts pilnīgi likumīgā veidā.
  • Platformas darbība ir balstīta uz savu izstrādāto kriptovalūtu, kuru var iegādāties tikai sistēmā apstiprināti lietotāji.
  • Pašlaik tā ir vienīgā uz vērtspapīriem balstītā tokenu platforma visā pasaulē.

Galvenās platformas īpašības

Polymath platformai ir četri slāņi, proti: protokola, aplikācijas, tiesiskais un platformas.

Polymath slāņu struktūras vizuāls atainojums

Kā tas ir redzams pēc nosaukuma, protokola slānis ir Polymath galvenais pārvaldes slānis, kas atbild par visiem sistēmas skaitļošanas aspektiem. Tas darbojas uz viedo līgumu pamata un tā ietvaros ir KYC/AML akreditācija. Turklāt tas izmanto atļauju modeli, kas nosaka noteiktu vērtspapīru apakškopu, ko var turēt katrs atsevišķs lietotājs. Visbeidzot, protokola slānim ir arī decentralizēts akcionāru reģistrs.

Aplikāciju slānis ļauj ieinteresētajām pusēm izveidot savus tokenus. Lai vienkāršotu procesu, lietotāji var izmantot “Drošības tokena vedni”.

Trešais slānis ir tiesiskais slānis. Tas ir aprīkots ar atbilstības rīku komplektu, ko uzņēmumi var izmantot, lai noskaidrotu, vai to tokeni atbilst visiem reglamentējošajiem un atbilstības standartiem, kas ir vajadzīgi veiksmīgai tokenu izveidei un realizēšanai.

Ceturtais ir platformas slānis. To var uzskatīt par slēgta tipa KYC prasībām atbilstošu platformu, kas visiem lietotājiem piedāvā tūlītējas likviditātes iespējas.

Kā darbojas Polymath ekosistēma?

Polymath ekosistēma izmanto tokenus (POLY), kas regulē visus iekšējos darījumus. Lietotājiem ir jāizmanto valūta, lai viņi varētu ne tikai piekļūt sistēmai, bet arī veidot savus tokenus platformā.

Pārskats pār platformu (saskaņā ar Polymath nodrošināto informāciju)

Lai sāktu darbu, lietotājiem ir jāmaksā neliela maksa Poly tokenu formā, lai izveidotu un izdotu savus tokenus. Savukārt investoriem ir jāmaksā maza darījuma maksa, lai veiktu KYC/AML verifikāciju, kā arī, lai mijiedarbotos Polymath tīklā (pirktu, pārdotu tokenus).

Tā kā platorma izmanto uz stimuliem balstītu modeli, visi lietotāji, kuri izmanto šo platformu,  lai izveidotu vai pārskatītu sākotnējā piedāvājuma līgumus, saņems nelielu atlīdzību par dalību.

Vizuāls Polymath darbības atainojums (saskaņā ar Polymath nodrošināto informāciju)

Šajā brīdī ir svarīgi arī pieminēt, ka platformas lietotāji var izmantot deleģētās personas, lai veiktu solīšanu vai piedāvājuma pieteikumu procesa gaitā. Turklāt, lai izmantotu Polymath, visām Ethereum adresēm ir jāatbilst tām, ko ir norādījuši investori, kad tiek aizpildīti KYC dokumenti pierakstīšanās procesā.

Par Polymath projektu

Kopš šī projekta ieviešanas pagājušajā gadā, Polymath ir ieguvis lielu uzmanību visā pasaulē. Tā kā tā ir vienīgā platforma, kas apvieno vērtspapīru jomu ar blokķēdes tehnoloģiju, šķiet, ka šim projektam ir laba nākotne.

Projektu vada Trevors Koverko, Silīcijas ielejā dzīvojošais uzņēmējs. Viņš ir absolvējis Ontario universitāti un ir ieņēmis nozīmīgus amatus dažādos uzņēmumos, piemēram, ShapeShift.io, Luminex un Exchange Exchange. Citi vērā ņemami amati:

  •  “Digital Assets International” izpilddirektors
  • eProf Education Inc. izpilddirektors
  • Skyline Capital Management prezidents.

 

Tokenu veiktspējas vēsture

Tā kā Polymath tokens (POLY) ir bijis tirgū ir bijis īsu brīdi, ir grūti novērtēt tā nākotnes tirgus potenciālu.

POLY tokena veikstpējas diagramma (saskaņā ar CoinMarketCap)

Kad valūta tika laista klajā 0.789 ASV dolāru vērtībā, vienas monētas cena tikai dažu dienu laikā palielinājās līdz 1,34 ASV dolāriem. Taču 218. gada 13. februārī tās vērtība bija  0.796 ASV dolāru līmenī.

Kopsavilkums

Lai gan šī platforma joprojām atrodas izstrādes stadijā, globālajiem finanšu tirgiem tā piedāvās ļoti perspektīvas iespējas, kas apvienos tradicionālos vērtspapīrus ar blokķēdes tehnoloģiju.

Tomēr, pirms veicat investīcijas šādos projektos, ir ārkārtīgi svarīgi veikt nelielu izpēti, lai pārliecinātos, ka ieguldītā nauda nebūs veltīgi iztērēta.

Pašlaik POLY tirdzniecības pāri ir  pieejami IDEX un EtherDelta.

Polymath platformas mājaslapa polymath.network

Video par Polymath platformu

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top