Visas ziņas

Kas ir Provenance?

Projekta komandas plāni

 

Simtiem kompāniju ik dienu pēta kriptovalūtas un blokķēdes tehnoloģijas nozares attīstību, lai labāk izprastu kriptovalūtas un blokķēdes tehnoloģijas lietojuma iespējas, lai gan ne visas šīs iespējas vienmēr tiek realizētas. Provenance projekta komandai ir izstrādāta jauna pieeja, racionalizējot piegādes ķēdes modeli.

Provenance projekta ideja

Blokķēdes tehnoloģijas sasaiste ar piegādes ķēdes modeli būtībā nav jauns biznesa risinājums, tāpēc ir zināms, ka Provenance projekta komandai būs daudz konkurentu šajā jomā. Provenance projekta idejas pamatā ir vēlme nodrošināt patērētājiem visu nepieciešamo informāciju par piegādes ķēdes pārstāvjiem, ieskaitot mazumtirgotājus. Lielāka piegāžu ķēžu caurspīdīguma nodrošināšana piesaistīs jaunas biznesa iespējas.

Kā ideja darbojas?

Provenance projekta komandai ir daudz dažādi mērķi turpmākajos gados. Viens no projekta komandas mērķiem ir nodrošināt pircējus ar uzticamiem datiem un visu vajadzīgo informāciju par noteiktiem produktiem, kas ir iegūta no piegādātājiem. Tiks sniegta informāciju par ražotāju produktu autentiskumu un to kvalitāti.

Kā ideja darbojas?

Pēdējos gados ir novērots, ka pircēji vēlas iegūt arvien vairāk informācijas un datus par produktiem, kurus viņi iegādājas. Mazumtirgotāji šajā ziņā neievēro īpašu datu un informācijas caurspīdīgumu, lai gan pēdējā laikā situācija sāk mainīties. Provenance projekta jaunās idejas koncepts ir atbalstīt pircējus un sniegt viņiem nepieciešamo informāciju. Domājams, ka mazumtirgotāji atbalstīs šadu ideju.

Pētījumi visā Apvienotajā Karalistē liecina, ka pircēji ir gatavi maksāt par produktiem vairāk, ja kompānijas produktu piedāvājumā un informācijā par tiem ir vērojams caurspīdīgums. Patērētāji daudzās valstīs bieži vien pārbauda noteiktu produktu izcelsmi, tostarp informāciju par iegādājamo pārtiku un dzērieniem. Provenance projekta mērķis ir nodrošināt uzticamu informāciju par mazumtirgotāju produktiem, izmantojot mobilās aplikācijas un atklāto datu lietojumprogrammu risinājumus.

Projekta komandas plāni

Lai arī daudzas kompānijas ir iepazinušās ar Provenance projekta ideju, darba komanda turpinās domāt par attīstību. Viens no nozīmīgākajiem projekta mērķiem ir arvien vairāk kompāniju  un piegādes ķēžu pārstāvju piesaiste. Biznesa pasaulei ir nepieciešams pēc iespējas lielāks informācijas un datu caurspīdīgums. Blokķēdes tehnoloģijas sasaiste ar piegādes ķēdes modeli ir viens no labākajiem risinājumiem datu caurspīdīguma nodrošināšanai.

Projekta Provenance mājaslapa provenance.org

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top