Red Pulse

Kas ir Red Pulse?

Kas ir RED PULSE

Neskatoties uz to, ka Ķīnas regulatori un bankas neatbalsta kriptovalūtas, tie tomēr saskata blokķēdes tehnoloģijas priekšrocības. Tādējādi ir daudz projektu, kas ir balstīti uz blokķēdes tehnoloģiju. Red Pulse un ar to saistītais Red Pulse tokens arī ir balstīts uz šīs tehnoloģijas būtību.  Nenoliedzami daudzu cilvēku uzmanību piesaistīs nākamās paaudzes intelektuālā ekosistēma Ķīnas tirgus pētniecībai.

Kas ir Red Pulse projekts?

Ķīnas ekonomika ir otra lielākā pasaulē. Tomēr tas ir komplicēts tirgus, ja raugāmies no finanšu perspektīvas. Tas savukārt rada iespējas uzņēmumiem un pakalpojumu sniedzējiem iegūt nepieciešamo informāciju. Red Pulse mērķis ir strādāt pie apmaiņas ekonomikas pētniecības un informācijas satura nodrošināšanas. Tā ir noderīga stratēģija, kas kalpo par pamatu viena no pasaules lielākā tirgus pētniecībai.

Kas ir projekta darbības pamatā?

Pirmkārt un galvenokārt, Red Pulse mērķis ir mērogot pētījumu procesu. Projekta komanda pašlaik izstrādā jaunu pētniecības satura platformu, kas vienkāršos atlīdzību nodrošināšanu un piešķirs kompensācijas informācija satura nodrošinātājiem. Ir svarīgi atzīmēt, ka ikviens varēs piekļūt kopīgotajiem pētījumiem jebkurā laikā, pārredzamā un ērtā veidā. Šeit mēs varam runāt par Red Pulse tokenu, kas ir plašāk zināms kā RPX.

Šāda veida platformas izveide pētniecības satura izveidotājiem nebūs vienkāršs uzdevums. Neraugoties uz to, ka Red Pulse galvenokārt koncentrēsies uz Ķīnas kapitāla tirgu, šī platforma notekti pāsniegs šī sektora robežas, radot globālu kolēģu kopienu. Būs arī redakcionāla pārraudzība, jo pētnieki būs rūpīgi jāpārbauda, pirms viņi varēs veikt jebkādus oficiālus pētnieciskus ieguldījumus. Tomēr vēl nav zināms, vai šī platforma galu galā sniegs vērtīgu informāciju par Ķīnas tirgu.

Līdz šim šķiet, ka Red Pulse platformu jau ir atzinušas par labu 500 kompānijas un vairākas finanšu institūcijas. Visas ziņas par Ķīnas tirgu tiek automātiski apkopotas, kas ļauj analītiķiem sekot līdzi nepieciešamajai informācijai. Pēc tam izlases informācija tiek analizēta, lai noteiktu tās atbilstību un turpmāko ietekmi uz Ķīnas tirgiem. Izmantojot klienta tīmekļa portālu, piekļuve Red Pulse būs diezgan vienkārša, jo visa informācija tiks atjaunināta reāllaikā. iPad un iPhone ierīcēm ir arī izveidota mobilo ierīču lietotne ar paziņojumiem, kas būs jāņem vērā.

Kā tiek izmantots RPX tokens?

Lai gan tiek apgalvots, ka būtībā šai platformai ir maz sakara ar kriptovalūtu, tā nav gluži taisnība. RPX tokens tika izveidots, lai ieviestu transakciju izmaksas un radītu publisku uzskaites sistēmu pētījuma satura kompensēšanai. Turklāt šī valūta palīdz veidot Red Pulse kopienu, risina maksājumu apjoma samazināšanas problēmas un ļauj taisnīgi un pārskatāmi kompensēt kvalitatīvu informācijas saturu. Tā ir sistēma, kas šobrīd strādā pārsteidzoši labi, lai arī joprojām nav skaidrs, vai RPX vērtība pieaugs līdz astronomiskam augstumam.

Red Pulse nākotnes plāni izskatās daudzsološi

2018 gadā ir paredzēta Red Pulse platformas attīstība. Pašlaik komanda koncentrējas uz WeChat mini lietojumprogrammu izstrādi, ievieš RPX kā monetizācijas mehānismu, izmantojot NEO un pārveido mobilās lietojumprogrammas. Šogad komanda izveidos jaunu uz RPX balstītu atklātu pētījumu platformu, paplašinās savus pētījumus Āzijas un Klusā okeāna reģionā un nodibinās vairāk partnerību. Ir skaidrs, ka šim projektam ir gaiša nākotne, taču vēl ir daudz darāmā.

Projekta Red Pulse mājaslapa redpulse.com

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top