Stellar

Kas ir Stellarport?

Kas ir Stellarport

Kriptovalūtas platformu pasaulē ir gaidāmas lielas pārmaiņas. Kamēr centralizētiem pakalpojumiem joprojām tiek meklēti labāki risinājumi, katru dienu apritē nonāk arvien vairāk jaunas decentralizētās tirdzniecības platformas.  Stellarport ir jaunākā šāda veida platforma, kura ir atvērusi savas durvis plašākai sabiedrībai.  Tas ir izdevīgs biznesa modelis tiem, kuri vēlas pārdot un mainīt digitālo valūtu. Ir jāņem vērā tas, ka šo projektu nav izveidojis Stellar fonds, bet tā drīzāk ir kā individuāla platforma.

Pārskats pār Stellarport

Vienmēr ir interesanti redzēt, kā kriptovalūtas platformas laika gaitā attīstās. Lai gan iepriekš vairākumam cilvēku, lai iegādātos bitkoinus, sava personīgā infomācija bija jāuztic trešās puses pakalpojumu sniedzējam, šobrīd šāda problēma vairs nepastāv. Pašlaik lēnām, bet pārliecinoši kriptovalūtas pasaulē ienāk jaunas decentralizētas tirdzniecības platformas, kas nozīmē, ka pesonīgā informācija vairs nebūs jāuztic trešajai pusei. Tā vietā būs nodrošināts vienādranga biznesa darījumu modelis, kādu jau vajadzēja iepriekš izveidot.

Lai gan daudzas no šīm decentralizētajām tirdzniecības platformām šobrīd nepiedāvā lielu likviditāti, lietas pakāpeniski uzlabojas. Līdz ar jaunās Stellarport platformas parādīšanos, ir redzams, ka uzlabosies pakalpojumu nodrošināšana. Šī decentralizētā platforma kādu laiku jau bija pieejama sabiedrībai, taču oficiāli tā nonāca apritē pavisam nesen. Šajā platformā ir iespējams pārdot un iegādāties Stellar Lumens (XLM) kriptovalūtu, bet iespējams, ka nākotnē varēs iegādāties arī citas kriptovalūtas.

Stellarport ir decentralizēta kriptovalūtas apmaiņas platforma, kura galvenokārt ir paredzēta XML kriptovalūtas pārdošanai un iegādei. Ikviens jebkurā pasaules daļā var iegādāties šo valūtu un pārdot to citiem šīs platformas lietotājiem. Šī decentralizētā platforma ir droša pret iespējamiem kiberuzbrukumiem un cita veida krimināla rakstura darbībām, jo darījumu veikšanā netiek iesaistītas trešās puses. Tā kā darījumos neiesaistās trešās puses, automātiski netiek pieļauta centrālās attieces iespēja. Protams, ir iespējama mājaslapas uzlaušana, taču kibernoziedzinieki nevarēs piekļūt tajā esošajiem līdzekļiem.

Turklāt ir vērts norādīt, ka Stellarport nelīdzinās tām decentralizētām tirdzniecības platformām, kādas esam iepriekš redzējuši. Tas ir tāpēc, ka pastāv tikai viena “oficiāla” apmaiņa, kurā ir ietverti lietotāju saraksti. Lai gan tā izskatās vairāk pēc centralizētas sistēmas, iesācējiem un pastāvīgiem XLM valūtas īpašniekiem tas rada mazāk neskaidrības. Ir iespējami dažādi veidi, kā piekļūt šai tirdzniecības platformai, kas nozīmē, ka tiek nodrošināta zināma veida ērtība. Apvienojot centrālās tirdzniecības sistēmas galvenos aspektus ar decentralizētās tehnoloģijas priekšrocībām, Stellarport ir platforma, kas noteikti ir pelnījusi uzmanību.

Izmantojot Stellarport platformu, lietotāji iegūs maksimāli labākās iespējas no šīm abām tehnoloģijām. Saskaņā ar uzņēmuma sniegto informāciju, tiek nodrošināta likviditātes, rentabilitātes, drošības un uzticamības aspekti. Šobrīd ir ļoti grūti atrast visas šīs funkcijas citās tirdzniecības platformās kriptovalūtas tirgū. Tas attiecas it īpaši uz centralizētām platformām, kurām pastāv problēmas ar drošību un uzticamību, jo tās pēc noklusējuma ir centrālās atteices  punkts.

Turklāt Stellarport saviem lietotājiem var nodrošināt kriptovalūtas maku, lai gan tas nav obligāts risinājums. Ir patīkami vērot Stellarport ekosistēmas attīstību, un būs interesanti redzēt, cik lielu uzmanību šī platforma piesaistīs turpmākajās nedēļās vai gados. Šobrīd izskatās, ka lielākā daļa tirdzniecības platormu varētu izmantot likviditātes iespēju, tādu šī platforma nav bijusi pietiekoši ilgu laiku apritē. Alternatīvu tirdzniecības platformu izveide, kas ir paredzēta arī citiem altkoiniem, ne tikai Bitcoin or Ethereum, ir noteikti labs risinājums.

Stellarport projekta mājaslapa portal.stellarport.io

 

Video Kas ir Stellarport? Kas ir Stellar? Kas ir Lumens?

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top