Stox

Kas ir Stox?

Stox tokens

Prognožu tirgi mūsdienās ir cieši saistīti ar blokķēdes un kriptovalūtas pasauli. Arī Floida Meivezera vadītās prognožu tirgus platformas Stox mērķis ir darboties šajā nozarē, proti, izveidot bloķēdes prognožu tirgu, kas būtu balstīts uz Ethereum tehnoloģiju.

Stox platformas koncepts

Kaut arī spriežot pēc Stox platformas nosaukuma, varētu domāt, ka tā ir saistīta ar akciju tirgu, tomēr tā tas nav.  Platforma kalpos kā globāls, atklāta avota prognožu tirgus, kurā tās lietotāji varēs veikt savas prognozes. Prognožu veikšana platformas lietotājiem ļaus gūt zināmu ieguvumu. Stox platforma atbalstīs tokenu ekonomiku, kurai būs liela loma platformas darbībā.

Kā platforma darbosies?

Tāpat kā tas ir ar visiem pārējiem prognožu tirgiem, Stox platforma ir izstrādāta tā, lai tā varētu piedalīties tirgus veidošanā un prognožu veikšanā. Platforma ir balstīta uz blokķēdes tehnoloģiju, kuras pamatā ir Ethereum ekosistēma. Tas nozīmē, ka Stox platformā būs pieejamas visas funkcijas, ko piedāvā Ethereum tehnoloģija, kā arī tiks nodrošināti viedie līgumi.

Ņemot vērā “nepārspējamo vienādranga pārdošanas pieredzi”, ir paredzēts, ka Stox platforma būs pilnībā funkcionāls prognožu tirgus. Tā būs atvērta avota aplikācija, kas nodrošinās nepārtrauktu lietotāju piekļuvi blokķēdes sistēmai. Platforma arī piedāvās viedos līgumus, kas ir ļoti svarīgi Stox ekosistmēmā. Ņemot vērā to, ka tiks izstrādāta īpaša aplikācija platformas  satura, sarakstu un pat metadatu piekļuvei, lietotājiem būs dažāda veida iespējas šīs platformas izmantošanā.

Stox decentralizētais tirgus pievērsīs uzmanību arī prognožu veikšanas aspektam. Tas ļaus lietotājiem piekļūt visām funkcijām, kādas tiek piedāvātas platformā. Lietotājiem būs iespēja piedalīties prognožu veikšanā un veikt daudzas citas darbības, kas nozīmē, ka prognožu tirgum būs laba nākotnes perspektīva.

STX tokeni

Jebkurā blokķēdes ekosistēmā ir sava valūta vai tokeni. STX tokeni tiks izmantoti visām ar prognožu tirgu saistītām darbībām. Visas platformas lietošanas iespējas varēs uzzināt tikai tad, kad prognožu tirgus un izveidotā aplikācija nonāks apritē. Pašlaik STX ir vērtīgs investīciju līdzeklis.

Nākotnes perspektīva

Ņemot vērā to, ka Stox platforma tiek pastāvīgi uzlabota, tai varētu būt labas nākotnes prognozes. Platformas beta versija tiks laista klajā šī gada otrajā ceturksnī, pirms tam integrējot invest.com platformu. Pēc tam platformas lietotājiem būs iespēja jau izmantot pirmo, pilnīgo platformas versiju.

Stox projekta mājaslapa stox.com

Video kas ir Stox?

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top