Visas ziņas

Kas ir Super Bitcoin?

 

Aktīvo un gaidāmo Bitkoinu hārdforku skaits ir diezgan satriecoši liels. Lai gan lielākā daļa cilvēku var vienīgi nosaukt vienu vai divus hārdforkus, pastāv arī daudz citu projektu. Super Bitcoin, piemēram, ir viens no jaunākajiem hārdforkiem. Lai gan tas nav nonācis lielākās daļas cilvēku uzmanības lokā, par projektu tomēr pastāv interese. Daudzas kriptovalūtas platformas to šobrīd atbalsta.

Ir laista klajā Super Bitcoin valūta

2017. gadā ir radītas daudzas dažādas Bitkoina versijas, katrai ir savas unikālās iezīmes, atšķirīgi aspekti un mērķi. Ir redzams, ka daudzi cilvēki nav apmierināti ar to, kā Bitkoins šobrīd darbojas, un katram ir sava ideja par to, kā to labāk uzlabot. Šo izmaiņu ieviešana galvenajā Bitcoin blokķēdē ne vienmēr ir iespējama, jo Bitkoina komandai šajās dienās ir tik daudz iespēju.

Kā rezultātā mēs varam vērot arvien lielāku Bitkoina hārdforku skaitu, katrs ir radīti ar mērķi nodrošināt lielāku vērtību kriptovalūtas ekosistēmai. Bitcoin Cash līdz šim ir bijuši diezgan lieli panākumi, tāpat arī labi veicās Bitcoin Gold. Nav zināms, vai Super Bitcoin varēs gūt tādus pat rezultātus. Tomēr tā kā kriptovalūtas platformas  to šobrīd atbalsta, tuvākajās dienās šim alkoinam būs labi panākumi.

Super Bitcoin tika laists klajā pāris dienas apakaļ, kad Bitkoina tīklā bloku skaits bija sasniedzs 498,888, kas ļāva kriptovalūtas platformām sākt izlaist šo valūtu.  OKEx, Huobi Pro, Coinut, CEX.com un citas platformas (it kā) ir nodomājušas atbalstīt šo hārdforku, taču nav zināms, vai tās uzsāks to pārdošanu līdz šī gada beigām.

Kriptovalūtas ieguves frontē šķiet Super Bitcoin ir divas galvenās ieguves vietas. BTCC Pool un F2Pool ir nodrošinājuši serverus Super Bitcoin iegūšanai, kas ir diezgan interesanti. Šī informācija tika sniegta pāris dienas atpakaļ, tomēr F2Pool’s galvenajā lapā nav redzama SB kā viena no kriptovalūtām, kuru varētu iegādāties. Nav zināms, cik liela būs cilvēku interese iegādāties Super Bitcoin.

Raugoties no tehniskās puses, kopumā būs pieejami 21,210,000 SB. Tas ir nedaudz vairāk nekā  21 miljons Bitkoini. Visas “liekās” monētas tika iepriekš iegūtas un tās ir Super Bitcoin fonda īpašumā. Ir paredzēts, ka šie līdzekļi veicinās iztrādātaju darbu, nodrošinās fonda turpmāku darbību un laika gaitā būs noderīgi ekosistēmas attīstībai.

Pārējās Super Bitcoin funkcijas ietver atbalstu viedajiem līgumiem, Lightning Network, nulles zināšanu kriptogrāfijas protokolu un lielākiem blokiem. Bloka lielumu var palielināt līdz 8MB, lai gan šis skaitlis var būt arī lielāks, atkarībā no tā, cik daudz darījumu tiek apstrādāti tīklā. Interesanti, ka šis projekts koncentrējas uz tik daudzām dažādām lietām, no kurām visas galvenokārt ir pārņemtas no citiem projektiem.

Šobrīd nav zināms, kāda būs Super Bitcoin nākotne. CoinMarketCap seko līdzi šai valūtai, lai gan tas ir nākotnes līgumu, nevis faktiskās valūtas tirgus.

Šobrīd tirgus vērtība šiem nākotnes līgumiem ir gandrīz 327 ASV dolāri, kas ir diezgan daudz, priekš jauna altkoina. Tomēr, vai tas atspoguļos faktisko SB vērtību, vēl nav zināms. Ja šī vērtība saglabāsies, kriptovalūtu top 10 būs četras dažādas Bitkona versijas. To gan būs vērts redzēt.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top