SuperNET

Kas ir SuperNET?

UNITY TOKENS

Kaut arī SuperNET izklausās pēc kāda vēl neredzēta supervaroņu šova, ko, iespējams, varētu redzēt Netflix tiešsaistes televīzijā, patiesībā tas ir uz blokķēdes tehnoloģijas balstīts kriptovalūtas projekts. Projekta izstrādātāji plāno apvienot vienkopus dažādas mūsdienu tehnoloģijas un šobrīd kriptovalūtas integrēšana blokķēdē ir viens no pareizākajiem darbības virzieniem.

Kas tieši ir SuperNET?

Pašlaik pastāv daudz dažādu kriptovalūtu veidu un nav radīta viena, unikāla valūta, kurā būtu apvienotas visas labākās īpašības. SuperNET kriptovalūtas izstrādātāji vēlētos nodrošināt lietotāju anonimitāti, tūlītējus valūtas pārskaitījumus un decentralizētu kriptovalūtu apmaiņu. Turklāt projekta komanda nevēlētos pieļaut valdības pārraudzību, kā arī kiberuzbrukumu iespēju. SuperNET izstrādātais maks atbalstīs populārākās valūtas.

SuperNET projekta tehniskā puse

Viena no labākajām funkcijām, ko piedāvā SuperNET, ir digitālais maks, kas atbalsta dažādas kriptovalūtas. Šis maks ļauj lietotājiem izbaudīt šo kriptovalūtu labākās īpašības,  izmantojot ērto lietotāja interfeisu. SuperNET izstrādātāji piedāvā arī decentralizētu valūtas apmaiņas interfeisu, ko var izmantot, lai uzglabātu kriptovalūtu, taču būtu ieteicams kriptovalūtu uzglabāt darbvirsmas makā.

Decentralizētajai apmaiņas tehnoloģijai būtu nepieciešams pievērst lielāku uzmanību. Šī funkcija ir pazīstama kā Multigateway, un tajā tiek uzglabātas valūtas daudzparakstu serveru klasterī. Katram serverim var piekļūt ar vienu no vairākām atslēgām, lai izmantotu uzglabāto valūto. Ar konsensusa principu serverim ir nodrošināta maksimāla drošība. Multigateway klasteri tiek izmantoti visā pasaulē, un serverus kontrolē atsevišķas monētu izstrādes komandas, nodrošinot tik ļoti nepieciešamo decentralizāciju.

Pateicoties  InstantDEX platformai, SuperNET nodrošina atbilstošu decentralizētu kriptovalūtas tirdzniecību. Pārskaitījumi tiek veikti gandrīz reāllaikā, nepaļaujoties uz centralizētu institūciju. Viens no SuperNET bonusiem ir anonīmā kriptovalūtas tirdzniecība, pateicoties BitcoinDark integrēšanai. Ir redzams, ka SuperNET ir vēl daudz vairāk funkciju, nekā pašlaik esam paguvuši izpētīt, un nākotnē šī funkcionalitāte vēl tiks uzlabota.

 UNITY tokens

Lai arī SuperNET ir izstrādājuši savu kriptovalūtu, kas ir zināma, kā UNITY, pašlaik šai valūtai nav citas pielietojuma iespējas, kā tikai tās pārsūtīšana un saņemšana blokķēdē. Cerams, ka nākotnē būs iespējams apmainīt UNITY pret citām kriptovalūtām, kā arī tiks pilnveidota atlīdzību sistēma, kas padarīs šo kriptovalūtu par vērtīgu norēķinu līdzekli.

Kāda ir SuperNET projekta nākotne?

Nākotnē ir gaidāmi daudz dažādi jaunumi saistībā ar SuperNET projektu. InstantDEX platformai tiks uzlabota funkcionalitāte un būs iespējama dažādu kriptovalūtu tirdzniecība.  Acīmredzamu iemeslu dēļ Jumblr Bitcoin anonimizētājs turpinās pievērst lielu uzmanību. Būs nepieciešami vēl vairāk likviditātes nodrošinātāji, kas nenoliedzami palīdzēs InstantDEX platformas darbībai. Turpmāk uzmanība tiks arī pievērsta viedās ķēdes platformai un tiks nodrošināta viedo līgumu tehnoloģija katrai blokķēdei SuperNET platformā.

SuperNET projekts supernet.org

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top