Switcheo

Kas ir Switcheo?

Kas ir Switcheo platforma

Kriptovaalūtas pasaule arvien biežāk piedzīvo dažādas pārmaiņas. Pašlaik lielāka uzmanība tiek pievērsta decentralizētajām kriptovalūtas maiņas platformām, kas nodrošina iespēju neiesaistīt procesā centralizētās institūcijas. Switcheo Network ir viens no projektiem, kurš nākotnē šajā ziņā varētu kļūt nozīmīgs.  

SWITCHEO projekta koncepts

Switcheo ir veidots uz NEO platformas. Tā ir jauna pieeja decentralizēto tirdzniecības risinājumu veidošanā, kas noteikti piesaistīs daudzu NEO platformas lietotāju uzmanību. Šī projekta mērķis ir pārvaldīt visu tirdzniecību blokķēdē, kas līdzināsies centralizēto valūtas maiņu būtībai, taču nebūs jāpaļaujās uz trešo pušu iesaistīšanos procesā.

SWITCHEO specifikācijas

Galvenais šīs decentralizētās platformas mērķis ir nodrošināt MEP-5 tokenu tirdzniecību. Kad sākotnējais monētu piedāvājums būs beidzies, šīs jaunās valūtas tiks automātiski uzskaitītas tirdzniecības protokolā. Tas tiks panākts ar Switcheo Dinamisko Zvanu funkciju. Nav vēl zināms, vai sākotnējā piedāvājuma tik ātra nonākšana decentralizētajā tirdzniecības platfomā ir pietiekoši laba ideja.

Lai arī Switcheo nav pirmais projekts, kas tiek veidots uz NEO decentralizētās platformas bāzes,  kompānijas mērķis ir atšķirties no citiem projektiem. Projekta galvenā prioritāte ir nodrošināt lietotājiem ērtu un drošu platformas lietošanu, tāpat arī nodrošināt pēc iespējas ātrāku lietotāju sadarbību dažādās ķēdēs. Šobrīd projekta izstrādātāji darbojas pie projekta savietojamības nodrošināšanas ar Qtum, kas ir diezgan interesanta ideja.

Kas attiecas uz tirdzniecības izmaksu jautājumu, Switcheo iekasēs 0% un 0.5% iemaksu no tirgus veidotājiem un tirgus dalībniekiem, atkarībā no konkrētā tirgus apstākļiem. Būs interesanti pavērot, kā šī iecere izdosies, kaut gan ir redzams, ka šī struktūra ir samērā labi veidota, ņemot vērā to, ka nepastāv centralizēto institūciju iesaistīšanās.  Šāda veida projektiem ir jārada ieņēmumi un, šķiet, ka šī pieeja ir vislabākā visām iesaistītajām pusēm.

SWITCHEO TOKENi

Projekta komanda ir izstrādājusi savus tokenus ar nosaukumu  Switcheo vai SWH. Šis tokens tiks izmantots maiņai starp dazādām ķēdēm un tas arī kalpos kā visu darbību virzītājspēks tīklā. Tāpat tiks izveidots papildu bāzes tirdzniecības pāris, kas būs piesaistīts SWH un kas uzlabos vispārējo likviditāti. Šie tokeni arī nodrošinās 50% atlaidi tirdzniecības izmaksām, kas platformas lietotājiem varētu būt nozīmīgi.

PROJEKTA NĀKOTNE

Kaut arī šķiet, ka šī decentralizētā platforma jau ir gandrīz gatava, vēl ir jāveic zināms darbs pie tās izstrādes. Šobrīd Switcheo platforma tiek pārbaudīta testēšanas tīklā, un tiek plānots, ka gavenais tīkls būs gatavs šajā mēnesī. Platforma varētu jau drīz uzsākt darbību, taču nav zināms precīzs datums. QRC20 tokena tirdzniecība tiks uzsākta šī gada otrajā ceturksnī, savukārt ERC20 tokeni tiks pievienoti tirdzniecības sarakstam šī gada trešajā ceturksnī.  Tidzniecība starp ķēdēm būs iespējama tikai 2018. gada beigās un šobrīd daudzi jau to gaida.

Video Switcheo – Decentralised NEO Exchange

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top