Visas ziņas

Kas ir TaxBit?

Jaunais Taxbit rīks ir izveidots, lai padarītu nodokļu atskaites procesu par veiktajiem darījumiem ar bitkoiniem un citiem alkoiniem daudz vienkāršāku

Taxbit platforma nodokļu atskaites par veiktajiem darījumiem ar bitkoiniem un citiem alkoiniem

Nodokļu atskaites par veiktajiem darījumiem ar bitkoiniem un citām kriptovalūtām ir kļuvusi par lielu problēmu daudziem cilvēkiem. Lai arī šajā sakarā ir izveidoti dažādi rīki, kas atvieglo nodokļu atskaišu procesu, ir vēl daudz kas darāms. Taxbit projekta komandas izstrādātais jaunais rīks būs noteikti noderīgs šajā ziņā.

Taxbit koncepta ideja

Jaunais Taxbit rīks ir izveidots, lai padarītu nodokļu atskaites procesu par veiktajiem darījumiem ar bitkoiniem un citiem alkoiniem daudz vienkāršāku. Platformā integrētā nodokļu aprēķināšanas sistēma ļaus platformas lietotājiem “reāllaikā pārskatīt aprēķināto nodokļu summu par veiktajiem darījumiem ar kriptovalūtu”. Šī, protams, ir ļoti jauna sistēma un noteikti platformas lietotājiem nodrošinās lielāku ērtību salīdzinājumā ar citiem jau izstrādātajiem rīkiem.

Kā sistēma darbojas?

Platformas lietotājiem nodrošinātā iespēja reālaikā apskatīt nodokļu aprēķinu par veiktajiem kriptovalūtas darījumiem būs ļoti noderīga. Viena no problēmām, ar ko dažādu platformu lietotāji saskaras, ir neziņa par iespējamo nodokļu summu par veiktajiem darījumiem. Šajā ziņā Taxbit projekta komanda ir izstrādājusi sistēmu, kas pastāvīgi uzraudzīs veiktos darījumus reāllaikā un noteiks nodokļu summu par veiktajiem darījumiem.

Taxbit projekta komanda apgalvo, ka jaunā sistēma atbalstīs darījumu uzraudzību ar jebkura veida veikto kriptovalūtu vai fiat valūtu. Pateicoties izstrādātajam algoritmam, sistēma varēs uzreiz noteikt visas izmaksas, kas ir saistītas ar veiktajiem darījumiem, kā arī aprēķināt ienākumus un zaudējumus. Vadības panelis nodrošinās detalizētu pārskatu pār visiem darījumiem ar kriptovalūtu.

Taxbit ļaus arī lietotājiem visa gada garumā automātiski ieturēt nodokļus. Tas nozīmē, ka platformas lietotāji varēs būt pastāvīgi informēti par sastādīto nodokļu summu par veiktajiem darījumiem un tas nesagādās viņiem vairs nekādu problēmu. Šis jaunais risinājums būs ļoti ērts, taču nav vēl zināms, vai šī sistēma darbosies tieši tā, kā norādīts, kad tā būs oficiāli pieejama lietošanai. Pašlaik nav arī zināms, kad šis jaunais risinājums būs pieejams platformas lietotājiem.

Nākotnes plāni

Raugoties uz pašreizējo TaxBit izmaksu struktūru, škiet, ka piedāvātais jaunais modelis atmaksāsies, ja tas darbosies, kā ir norādījusi šī projekta komanda. Pašlaik platformai tiek pievienots dažādu biržu saraksts un ir izveidoti virtuālie maki. Šis jaunais pakalpojums gavenokārt būs paredzēts Savienoto Valstu iedzīvotājiem, taču projekta komandas mērķis ir arī integrēt starptautisko nodokļu likumu.

Platformas TaxBit mājas lapa taxbit.com

Video par TaxBit

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top