Visas ziņas

Kas ir TCXHub?

TCXHub nav pilnībā decentralizēta platforma, tajā ir iespējama tirdzniecība ar kriptovalūtu

Kriptovalūtas tirdzniecības platformu starpā ir vērojama konkurence. Šobrīd pieaug pieprasījums pēc decentralizētiem risinājumiem. Lai gan TCXHub nav pilnībā decentralizēta, tajā ir iespējama tirdzniecība ar kriptovalūtu. Jaunā platforma kriptovalūtas ekosistēmā var radīt papildu konkurenci.

TCXHub projekta ideja

TCXHub ir jauna kriptovalūtas tirdzniecības platforma, kura tomēr atšķiras no citām jau esošām. TCXHub atbalstīs visus koinus un tokenus, kas ir pieejami tirgū, tas nozīmē, ka būs pieejami unikāli tirdzniecības pāri.

Kā projekta ideja darbojas?

Platformas lietotāji varēs tirgot kriptovalūtu pret jebkuru citu digitālo aktīvu. Nav būtiski, vai sarakstā ir atrodams kāds konkrēts tirdzniecības pāris, būs iespējama dažādu tokenu un kriptovalūtas salikuma tirdzniecība. Piemēram, būs iespējams tirgot bitkoinus pret Gossamer. Tomēr platforma neatbalstīs fiat valūtu, kas lietotājiem varētu nebūt izdevīgi.

TCXHub sarakstā nonāks jebkurš jauns tokens, kas būs pieejams tirgū. Konkrētas kriptovalūtas vai tokenu ievietošana sarakstā nebūs dārga, šo samaksu būs jāveic tokenu izstrādātājam. Samaksa par tokenu ievietošanu sarakstā gan nav raksturīga decentralizācijai, taču pastāv vēl daudzas citas iespējas, kuras būtu vēl jāizpēta. Iespējams, ka platformā būs pieejami arī mazāk pazīstami tokeni.

Protams, būs jāvēro, vai esošie pakalpojumi, kurus piedāvā platforma, ieinteresēs cilvēkus. Decentralizētās platformās pēc būtības ir tādas pat funkcijas, taču nav maksas par tokenu iekļaušanu sarakstā. Daudziem patērētājiem patīk centralizēti risinājumi, tāpēc TCXHub platforma šajā ziņā varētu piedāvāt tieši to, ka cilvēki vēlās.

TCXHub projekta komanda domās par līdzekļu piesaisti, lai nodrošinātu labu infrastruktūru. Lietotājiem tiks piedāvātas “parastās akcijas, izmantojot privātu izvietošanas memorandu”. Lietotājiem būs jāaizpilda akreditācijas veidlapas. Šis piedāvājums būs pieejams lietotājiem ASV un Kanādā.

Projekta komandas plāni

TCXHub platforma varētu ieinteresēt jaunu tokenu un kriptovalūtas izstrādātājus, taču pārējiem tā būs vēl viena jauna platforma, kurai var pievērst uzmanību gadījumā, ja pēkšņi tiek piedāvāti jauni risinājumi. Jauniem investoriem diez vai patiks tas, ka platforma neatbalsta fiat valūtu, taču pašlaik ir vēl par agru par to spriest.

TCXHub platformas mājaslapa tcxhub.com

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top