Visas ziņas

Kas ir TEMPO Money Transfer?

TEMPO Money Transfer ir integrējusi Stellar platformu

Globālo naudas pārvedumu pasaulē digitālajiem aktīviem ir paredzama nākotne. TEMPO Money Transfer ir integrējusi Stellar platformu un tās digitālos aktīvus, lai strādātu pie šī mērķa sasniegšanas. Stellar integrācija ļauj daudz lētāk un ātrāk veikt naudas pārskaitījumus globālā mērogā.

TEMPO Money Transfer koncepts

Kompānija TEMPO Money Transfer sākotnēji nebija uzsākusi savu darbību kā blokķēdes vai digitālo aktīvu pārvedumu platforma. Tā tika izveidota, lai padarītu daudz vienkāršākus naudas pārvedumus no Filipīnām uz pārējo pasauli. Pēc neilga laika projekta komanda izveidoja partnerību ar Coins.ph, kas Filipīnās ir viens no lielākajiem naudas pārvedumu nodrošinātājiem.

Kā darbojas projekta ideja?

Stellar aktīvu un tās tehnoloģiju integrēšana nebūt nebija vienkārša, kā varētu šķist. TEMPO Money Transfer kompānijai bija jāpiesaista Coins.ph, kura palīdzēja integrēt Stellar platformu un nodrošināt naudas pārskaitījumus. Saņēmējiem tika automātiski izveidoti konti, kas viņiem ļāva saņemt pārskaitītos līdzekļus dažādos veidos. Viena no iespējām bija saņemt pārskaitīto naudu mājās, kas ir diezgan interesants piedāvājums, ko citas valstis līdz šim nav nodrošinājušas.

Stellar partnerība ar TEMPO Money Transfer ir nozīmīgs solis uz priekšu nākotnes attīstībā. Tas pierāda šī digitālo aktīvu potenciālu pārvedumu jomā, joTEMPO izdevās ieviest globālu maksājumu sistēmu optimālā veidā. Kaut arī kompānija varēja integrēt bitkoinus, to darījumu apstrāde diemžēl aizņem ilgu laiku un bieži vien par augstāku samaksu nekā Stellar.

Lielākā daļa TEMPO Money Transfer platformas lietotāju pat nezina, ka viņi izmanto Stellar nodrošinātos aktīvus vai šīs platformas pamatā esošo pārskaitījumu tehnoloģiju. Arī pašlaik TEMPO turpina ieviest jaunus produktus un pakalpojumus, kas ir balstīti uz jaunajām tehnoloģijām. Tiešsaistes naudas pārskaitījumu funkcionalitāte ir nodrošināta pavisam nesen, un nākotnē varēsim sagaidīt vēl vairāk jaunu funkciju.

Nākotnes plāni

Izmantojot inovatīvo pieeju, TEMPO Money Transfer var kļūt par nozīmīgu spēlētāju naudas pārskaitījumu jomā. Stellar platformas integrēšana kompānijai ļauj ieviest jaunas funkcijas, kas būs nākotnē noderīgas. Uzņēmums jau sāk darboties Francijā un Vācijā, savukārt citām valstīm integrācija ir vēl jāgaida. Šīs kompānijas darbībai ir vērts pievērst uzmanību, un tās izmantotā jaunā pieeja var padarīt Stellar platformu vēl nozīmīgāku.

TEMPO Money Transfer  mājaslapa Tempo.eu.com

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top