Visas ziņas

Kas ir Time Money?

Tmoney platforma

Latviešu projekts Time Money būs pirmā decentralizētā, drošā un šifrētā platforma, kuras mērķis būs aizstāt tradicionālo darba tirgu, nodrošināt dažādus darba pakalpojumus, sapulču organizēšanu un komunikāciju, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju.

Time Money būs integrēta platforma, kurā jebkurš cilvēks ar atbilstošu zināšanu līmeni varēs piedāvāt savus darba pakalpojumus, apmācību un konsultācijas. Tāpat būs nodrošināta iespēja veidot sapulces, balstoties uz speciāli izstrādātu laika aprēķina sistēmu. Šīs sapulces būs savstarpēji izdevīgas, atlīdzinātas un tiks nodrošināta vislabākā to kvalitāte. Sapulču organizatori platformā varēs saņemt pieprasījumus sapulču organizēšanai, izmantojot uz viedajiem līgumiem balstītu maksājums un blokķēdē reģistrētām transakcijām.

Projekta komandas mērķis ir platformas lietotājiem nodrošināt ātru, vienkāršu un drošu metodi saziņai un komunikācijai ar atbilstošu prasmju un zināšanu līmeņa cilvēkiem, kas varēs piedāvāt savus darba pakalpojumus.

Tmoney darbības princips

Pašlaik tirgū nav citas lietojumprogrammas, kas ļautu komunicēt un nodrošināt sadarbību ar cilvēkiem, kuriem ir dažādas prasmes un saņemt atlīdzību par patērēto sadarbības laiku. Time Money laika aprēķina, maksājumu, novērtējuma un verifikācijas sistēmas ir nodrošinātas piedāvāto pakalpojumu 2. versijā.

Pašlaik pieejamās lietojumprogrammas ir orientētas uz atsevišķām tirgus nišām, piemēram, Uber sistēmu taksometru pakalpojumiem, Airbnb sistēmu viesnīcu rezervēšanai, tomēr nav izveidots vienots risinājums dažādiem pakalpojumiem. Mēs redzam, ka šobrīd ir piepasījums pēc jaunas darba tirgus struktūras, kas nodrošinātu labas darba iespējas, komunikāciju un saziņu vienam ar otru. Projekta komanda vēlas nodrošināt, lai viņu piedāvātais pakalpojums būtu visām pusēm izdevīgs, kvalitatīvs un atlīdzināts.

Nav būtiski vai esi freelancers, labs basketbola spēlētājs vai māki rakt grāvjus, platforma nodrošinās iespēju Tev pārdot Tavus pakalpojumus jebkuram cilvēkam tavā apkaimē vai, ja esi gatavs braukt tālāk, tad jebkur citur.

Platformas Time Money tokeni

Projekta komanda arī plāno izdot savus tokenus ar nosaukumu TMONEY, izmantojot Ethereum protokolu. Tie tiks izmantoti darījumu veikšanai Time Money platformā. TMONEY tokeni būs platformas lietotāju pārvaldībā, tas nozīmē, ka darījumu veikšanas procesā netiks iesaistītas bankas vai citi uzņēmumi, kuri varētu par darījumiem pieprasīt lielu samaksu. Tas nodrošinās projekta komandai zināmu elastību arī raugoties no juridiskās puses, jo tokeni joprojām nav oficiāls maksāšanas līdzeklis kā, piemēram, fiat valūta.

Projekta komandā ir iesaistīti programmēšanas eksperti un dažādi konsultanti no valdības, telekomunikācijas, finanšu un citām kompānijām, kā arī eksperti, kas labi pārzina kriptovalūtas pasauli un blokķēdes tehnoloģiju.

Informācija par TMONEY tokeniem:

Kopējais tokenu skaits- 400 000 000 TMONEY

Tokena cena- 0.33 ASV dolāri (33 ASV centi)

Tokena nosaukums – TMONEY

Minimālais pirkums vienai personai – 12 ASV dolāri

Maksimālais pirkums vienai personai – 5 miljoni ASV dolāri

Iepriekšpārdošanā- 12 miljoni TMONEY

Sākotnējais tokenu piedāvājums iepriekšēji- 48 miljoni TMONEY

Sākotnējais tokenu piedāvājums- 156 miljoni TMONEY

Pieņemtā fiat valūta – EUR, USD

Pieņemtā kriptovalūta- BTC, ETH, LTC

SĀKOTNĒJĀ TOKENA PIEDĀVĀJUMA BONUSA CENA IEPRIEKŠĒJI: 0.20 ASV dolāri (22 ASV centi) sākot no 15. jūlija līdz 31. augustam.

Time Money platforma iespējams spēs aizvietos tradicionālo darba tirgu un nodrošinās jaunu veidu, kā cilvēkiem komunicēt, piedāvāt darba pakalpojumus un saņemt atlīdzību.

Vairāk informācijas par šo projektu ir pieejama: http://tmoney.io

Tehniskā informācija: http://tmoney.io/tmoneywhitepaper.pdf

Projekta komanda meklē investorus, kuri ne tikai nodrošinātu finansiālu ieguldījumu, taču būtu arī nepieciešams viņu atbalsts kā ekspertiem. Ja jūs esat ieinteresēti veikt pārrunas par šo projektu, lūdzu, sazinieties ar Time Money caur Skype vai izmantojot cita veida saziņas vai tikšanās iespēju.

Pirmā platformas mērķa vieta ir Florida, ASV, jo tur ir liels pieprasījums pēc šāda tipa platformas un augstāks dzīves līmenis par vidējo ASV.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top