TDZ

Kas ir Tradelize?

Tirdzniecība ir kriptovalūtas ekosistēmas neatņemama sastāvdaļa. Investori un profesionāļi kriptovalūtas tirgus jomā regulāri pērk, pārdod un tirgo kriptovalūtu. Tradelize projekta komanda vēlas iet soli uz priekšu, nodrošinot iespēju ikvienam kriptovalūtas lietotājam sasniegt līdzīgus tirdzniecibas rezultātus kā profesionāļiem.

Tradelize koncepts

Lai arī tas sākumā varētu šķist mulsinoši, taču Tradelize projekta pamatā ir ļoti vienkārša ideja. Tā ļaus platformas lietotājiem, kuri nav eksperti kriptovalūtas tirdzniecībā, gūt lielākus ienākumus, nodošinot viņus ar nepieciešamajiem rīkiem, tāpat arī profesionālie kriptovalūtas tirgotāji varēs eksperimentēt ar šiem pašiem rīkiem. Vienādu nosacījumu nodrošināšana visām pusēm nebūs vienkārša, taču iespējama.

Nepieciešamie darbības rīki

Tradelize izveidos kriptovalūtas tirdzniecības terminālu, kas būs ērti lietojams un tam varēs viegli piekļūt. Šajā saskarnē lietotāji varēs tirgot kriptovalūtu galvenajās biržās visā pasaulē. Taču neviens negarantē ātru peļņas ieguvi, ja runa ir par kriptvovalūtas tirdzniecību, lai gan šis tirgus joprojām ir neprognozējams.

Tradelize izveidos kriptovalūtas tirdzniecības terminālu

Turklāt Tradelize projekta komanda nodrošinās iesācējus ar tirdzniecības stratēģijām, kuras jau izmanto profesionāļi, kas ir gan laba, gan slikta lieta, jo citu stratēģijas kopēšana nekad nav bijusi laba ideja. Protams, ilgtermiņa perspektīvā vislabākais risinājums ir savu tirdzniecības stratēģiju izstrāde.

Projekta komanda arī izstrādās īpašu Tradelize mobilo aplikāciju. Ņemot vērā to, ka daudzi mūsdienās labprāt lieto mobilās ierīces, liela uzmanība tiks pievērsta kriptovalūtas tirdzniecības iespējai mobilajā ierīcē. Profesionālajiem tirgotājiem tiks piešķirti līdzekļi 500,000 ASV dolāru apmērā, lai viņi varētu izstrādāt atbilstošas pārdošanas stratēģijas nākotnes investoriem.

TDZ tokeni

Kā jau zināms, katra projekta komanda parasti izstrādā savus tokenus, arī Tradelize būs savi TDZ tokeni, kas atbildīs ERC20 tokenu standartam. Šos tokenus varēs izmantot, lai veiktu maksājumus un varētu izmantot dažādus pakalpojumus. Tie tiks izmantoti arī kā atlīdzības platformas lietotājiem. Sākotnējā monētu piedāvājumā ir plānots pārdot 30 miljonus TDZ tokenu, taču vēl nav zināms, vai šis plāns izdosies.

Pašlaik projekta komanda strādā pie Tradelize risinājuma komercializācijas

Nākotnes plāni

Pašlaik projekta komanda strādā pie Tradelize risinājuma komercializācijas. Šī gada trešajā ceturksnī tiks izstrādātas tīmekļa un mobilās aplikācijas, savukārt ceturtajā ceturksnī tiks turpināts projekta izstrādes darbs. Nenoliedzami, šis projekta plāns izskatās neticami labs, taču būs jāskatās, kā projekta komandai veiksies turpmākā projekta izstrādē.

Tradelize projekta mājas lapa tradelize.com

Video par Tradelize

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top