TrakInvest

Kas ir Trakinvest?

Tradicionālie investīcijas modeļi, kas tika izmantoti gadu desmitiem, vairs nav aktuāli līdz ar automatizēto sistēmu ieviešanu, kas ir balstītas uz blokķēdes tehnoloģiju. Finanšu nozare ir piedzīvojusi milzīgu klientu uzticības zudumu, galvenokārt divu iemeslu dēļ, proti, informācijas asimetrijas un tradicionālo finanšu pakalpojumu modeļa iekšējo interešu konfliktu dēļ.

Pēc būtības TrakInvest var uzskatīt par finanšu darbību apkopotāju, kas platformas lietotājiem nodrošina dažāda veida atlīdzības, ņemot vērā viņu veiktās aktivitātes un ieguldījumus platformā. Šī procesa darbība balstās uz decentralizēto ekonomiku.

Trakinvest ir virtuāla sociotirdzniecības platforma, kas lietotājiem nodrošina:

 • Iespēju dalīties ar saviem portfeļa datiem ekosistēmā par noteiktu maksu;
 • Pūļaresursu lietojuma noteikšanas un ekonomisko prognožu instrumentu kopumu, izmantojot speciāli veidotus viedos līgumus, datormācīšanās moduļus un AI protokolus;
 • Digitālās sertifikācijas programmas tiešsaistes tirdzniecībā.

Saskaņā ar kompānijas mājas lapā esošo informāciju, TrakInvest var jau lepoties ar vairāk nekā 100,000 lielu lietotāju skaitu Āzijā. Tas tika panākts, izveidojot sadarbību ar dažādiem uzņēmumiem, universitātēm un valdībām.

Projekta plānā ir arī norādīts, ka tiks ieviesti jauni komponenti:

 • Nodrošināta virtuāla kriptovalūtas tirdzniecības platforma;
 • Tiks izveidoti pūļa resursu lietojuma noteikšanas instrumenti, lai sekotu līdzi lietotāju veiktajām darbībām ar akcijām un kriptovalūtu.

TrakInvest mērķis ir atbalstīt privātos investorus, radot vienlīdzīgus noteikumus, kas novērsīs problēmas saistībā ar informācijas asimetriju. Ekosistēmā tiek izmantoti tikai TRAK tokeni transakciju veikšanai.

Pārskats pār pakalpojumu

 • Lietotāji var iegūt ikmēneša ienākumus apmaiņā pret informāciju par viņu reāllaika tirdzniecības datiem un tirgus noskaņojumu.
 • TrakInvest ir pilnībā automatizēta platforma, kuru var lietot, izmantojot tīmekļa portālu vai kompānjas izstrādāto mobilo lietotni.
 • TrakInvest ļauj ieinteresētajām personām piekļūt informācijai par būtiskiem tirdzniecības datiem un tirgus noskaņojumu, un palīdz uzturēt lietotāju virtuālos tirdzniecības  datu portfeļus.
 • Pakalpojums ir viegli lietojams un piedāvā ļoti pievilcīgu lietotāja interfeisu.

Galvenās īpašības

TrakInvest ir decentralizēta vienādranga ekosistēma, kas ir balstīta uz blokķēdes tehnoloģiju, un nodrošina lietotājiem atlīdzības par veiktajām darbībām platformā un dalīšanos ar reāllaika tirdzniecības datiem. Pateicoties šim uz atlīdzībām balstītajam biznesa modelim, platformā tiek nodrošināta dinamiska, virtuāla sociotirdzniecības vide.

Vēl viens nozīmīgs TrakInvest aspekts ir tā mērogojamība. Platformā ir integrēts dažādu tehnoloģiju kopums, tā ir tehniski augsti attīstīta un to atbalsta spēcīgs, uz Ethereum balstīts kopienas tīkls.

TrakInvest nodrošina lietotājiem augsti attīstītu tirdzniecības vidi, kas iegūst reāllaika datus no 10 starptautiskajām biržām. Tas palīdz lietotājiem iemācīties investēt, nezaudējot reālo naudu. Portāls atbalsta kā jaunos, tā arī pieredzējušos investorus ar dažāda veida atlīdzībām un karjeras iespējām.

Platformas tīkla struktūra

Faktiskā tirdzniecība noris reāllaikā un aptver tādas lokācijas kā Singapūra, Honkonga, Ķīna, Indija, Austrālija un ASV.

Trak invest struktūra

Kā platforma darbojas?

Klientiem tiek piešķirta pieeja ieteikumu lapai, kurā var iegūt dažādus noderīgus lielāko tirgotāju padomus. Tad, izmantojot TRAK tokenus, platformas lietotājiem ir iespēja veikt apmaksu par sniegtajiem padomiem un iegūt informāciju par reāllaika tirdzniecības datiem.

Kā tas strādā TrakInvest

Pārskats pār sistēmas darbību

Trakinvest ir arī iestrādāts patentēts IT Score modulis, kas nodrošina lietotāju investīciju un aktivitāšu reģistru sociālajā centrmezglā. Tas palīdz noteikt lietotāju attieksmi pret portālu, kā arī ietekmi uz tirgus sektoru. .Tāpat arī ļauj noteikt tokenu skaitu, ko viņi var saņemt, daloties ar informāciju par reāllaika tirdzniecības darbību platformā.

Jo lielāks ir lietotāju TI punktu skaits, jo lielāka iespēja, ka viņu profils būs pamanāms TRAK lietotāju saskarnē. Tas palielina varbūtību iegūt jaunus sekotājus, kā arī iegūt lielāku samaksu.

Par projekta komandu

Bobby Bhatia ir Trakinvest izpilddirektors un dibinātājs. Saskaņā ar viņa LinkedIn profila informāciju, Bobby ir vairāk nekā 25 gadu pieredze privātā kapitāla un ieguldījumu jomā. Viņš ir arī veicis vairāk nekā 5 miljardu dolāru vērtus akciju un mezanīnkapitāla darījumus Āzijā. Viņa CV ir norādīts vadošs pārvaldes darbs tādās kompānijās kā:

 • J.P. Morgan Partners Āzija
 • AIG Āzija
 • O’Connor & Associates

Ankit Tiwari ir šī projekta vadītājs. Galvenokārt viņa profesionālā darbība ir saistīta ar AI attīstību. Iepriekš viņš ir strādājis par Indijas  Sabiedrības veselības fonda neatkarīgo tehnisko konsultantu.

Visbeidzot, Urvi Babla ir atbildīga par šī projekta mārketinga darbībām. Saskaņā ar tiešsaistē piejamo informāciju, viņai ir vairāk nekā 12 gadu pieredze tādās nozarēs kā mārketings, stratēģija un komandas vadība. Urvi ir arī vadījusi ICICI Securities un Religare Securities kompāniju darbu.Viņa ir ieguvusi maģistra grādu Mančestras Biznesa Augstskolā.

Tokena vērtība

Kā jau tika iepriekš minēts, visas transakcijas šajā platformā tiek veiktas TRAK valūtā.

TRAK tokena vērtības diagramma (saskaņā ar CoinMarketCap informāciju)

Pašlaik Trakinvest tirgus ierobežojums ir 2 913 401 ASV dolāri (no 16. maija) un tā apgrozībā esošais apjoms ir 39 445 437 TRAK.

Sākumā, ienākot tirgū, TRAK vērtība bija 0,123 ASV dolāri, taču pašlaik šī tokena cena ir sākusi samazināties. 16. maijā viena tokena vērtība bija 0.079 ASV dolāri.

Noslēgumā

Trakinvest projekta komanda ir izveidojusi virtuālu sociāltirdzniecības platformu. Pašlaik nav iespējams paredzēt tās attīstību, taču būs interesanti pavērot tās darbības rezultātus pēc gada. Ja vēlaties veikt investīcijas Trakinvest platformā, TRAK tirdzniecības pāri ir pieejami COSS un IDEX biržās.

Platformas Trakinvest mājas lapa www.trakinvest.com

Video par Trakeinvest

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top