AVA

Kas ir Travala?

Travala ir viens no šāda veida projektiem ar inovatīvu pieeju ceļojumu un viesnīcu rezervācijai

Kriptovalūtas un blokķēdes ekosistēmā pastāv daudz inovatīvu projektu. Travala ir viens no šāda veida projektiem ar inovatīvu pieeju ceļojumu un viesnīcu rezervācijai. Platformā klientiem ir iespēja tiešai saziņai un kontaktam ar pakalpojumu nodrošinātāju.

Travala projekta ideja

Ceļojumu un viesnīcu rezervēšanas platformas izveide nav vienkāršs uzdevums. Šāda veida kompānijām ir jāveic liels darbs, lai nodrošinātu nepieciešamos pakalpojumus. Tā kā daudzi līdzīgi uzņēmumi diezgan reti vēlās savā biznesā izmantot kriptovalūtu, nekāda būtiska informācija šajā sakarā nav pieejama.

Kā jaunā ideja darbojas?

Travala platformas alfa versija pašlaik vieš lielu uzticību. Projekta komanda sadarbojas ar vadošajiem viesnīcu zīmoliem, kas ir pazīstami visā pasaulē. Lai gan kompānija pašlaik koncentrējas uz Vjetnamu, piedāvājuma sarakstā ir arī šādas labi zināmas viesnīcas –  Marriott, Hyatt, Hilton un Intercontinental. Ir vērts pievērst uzmanību jaunajai ceļojumu un viesnīcu rezervācijas iespējai un piedāvātajām cenām.

Šobrīd Travala platforma atbalsta dažādas kriptovalūtas. Platformas lietotāji var maksāt par rezervāciju USD, EUR, GBP, un AUD, kaut gan rezervācijas laikā cenas būs norādītas AVA tokenos + papildus USD. Šobrīd nav gan oficiāli norādīts kādas kriptovalūtas tiek atbalstītas.

Citas noderīgas platformas funkcijas ir sekojošas: konkrētu valstu vai pilsētu meklēšana, viesnīcas numuriņu lieluma izvēle, reģistrēšanās un izrakstīšanas datumu norāde. Meklēšanas rezultātu augšpusē būs norādītas pieczvaigžņu viesnīcas, bet tālāk sekos zemākas cenas viesnīcas. Platformas lietotāji varēs arī izvēlēties viesnīcas pēc noteiktas cenas vai citām viņu norādītām vajadzībām.

AVA tokeni

Travala projekta komanda ir radījusi savus AVA tokenus. Pašlaik gan nav zināms, vai AVA tokeni vispār būs noderīgi šim projektam. Tokenu mērķis nav skaidrs, pašlaik tie tiek izmantoti viesnīcu numuriņu rezervācijai platformā. Tas ļauj platformas lietotājiem ietaupīt līdz 45%, bet savukārt projekta īpašniekiem tikt pie kripto naudiņām.

Projekta komandas plāni

Projekta komandas plāni

Travala projekta alfa versijas izveide nozīmē to, ka lēnām tiek mainīta viesnīcu rezervācijas industrija. 2018. gadā projekta komanda uzlabos platformas funkcionalitāti un sarakstā pievienos vēl citas Vjetnamas viesnīcas. Drīzumā projekta komanda izstrādās kriptovalūtas maka aplikāciju, tāpat tiks nodrošināta vienādranga saziņa, diskusiju forums un tiks izveidoti viedie līgumi viesnīcu rezervācijai.

Nu ko, kamēr projektā iespējams norezervēt pārsvarā Vjetnamas viesnīcu numuriņus, šķiet, mēs atteiksimies no šīs rezervācijas iespējas. Ja projektā būs pieejamas viesnīcas pa visu pasauli, droši vien būs jēga iedziļināties tālāk un mēģināt saprast, vai cenas ir adekvātas, vai atsauksmes par kompāniju ir pozitīvas, vai serviss “nepieklibo”.

Pagaidām vērosim, jo strādāts ir un kaut kas no tā visa var izdoties. Varbūt 🙂

Travala mājaslapa travala.com

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top