Tokeni

Kas ir U.CASH?

Tokens ucash

Kriptovalūtas pasaulē mēs bieži dzirdam par tā dēvētajiem “ārpus bankas pakalpojumiem”, kas nozīmē, ka ir iespējama skaidrās naudas un digitālās naudas līdzekļu apmaiņa izveidotajā platformā. Tas būtu noderīgi tiem, kuriem ir radušās grūtības ar bankas kontu atvēršanu, ja nav nepieciešamo dokumentu vai nav iespējas apmaksāt bankas komisijas maksu. U.CASH projekta komanda piedāvās jaunu skaidras naudas un digitālo naudas līdzekļu apmaiņas iespēju.

Kas ir U.CASH?

U.CASH sākumā bija projekts ar nosaukumu SecuraCoin. Šī projekta komandas mērķis ir izveidot pasaules mēroga naudas maiņas platformu, kurā būs iespējama skaidras naudas un digitālās naudas līdzekļu maiņa, izmantojot mūsdienu tehnoloģijas. Projekta komanda apgalvo, ka izveidotais tīkls atbalstīs visas fiat monētas un daudzas digitālās valūtas, tāpat tiek piedāvāta jebkuru citu līdzekļu pārvaldība (kā, piemēram, mākslas priekšmetu, dāgmetālu, failu un daudz ko citu), līdzekļu maiņu varēs veikt jebkurā blokķēdē. Pašlaik tas viss izskatās vairāk kā neskaidri, nevis tā teikt ambiciozi.

Projekts ir balstīts uz īstermiņa un ilgtermiņa mērķu sarakstu, kas ir visai plašs.  Projekta komanda plāno nodrošināt valūtas maiņu, digitālā maka pakalpojumus, finanšu pakalpojumus, apmaiņas tīklu, naudas līdzekļu apmaiņu visā pasaulē, vienārdranga transakcijas, ērtu un vienkāršu digitālo valūtu lietošanu un piekļuvi tām, pastāvēšanas pierādījumu pakalpojumus un monetāro brīvību.

Projekta komandas mērķis ir mainīt banku pasauli, nodrošinot ikvienam iespēju ērti veikt skaidrās naudas un digitālo naudas līdzekļus apmaiņu. Izstrādātā projekta sistēma ir balstīta uz trīs konvertēšanas iespējām: mazumtirdzniecības, mobilo un tiešsaistes konvertēšanu. Mazumtirdzniecības konvertēšana piedāvā drošu skaidras naudas un digitālo līdzekļu apmaiņu. Mobilās konvertēšanas gadījumā tiek personīgi veikta skaidrās naudas un digitālās naudas līdzekļu apmaiņa. Tiešsaistes konvertēšanas gadījumā ir attālināta, bezpersoniska skaidrās naudas un digitālās naudas līdzekļu apmaiņa.

Tā vietā, lai izmantotu standarta ICO maršrutējumu, U.CASH projekta komanda ir izvēlējusies IBO vai “sākotnējo piedāvājumu.” IBO gadījumā, lai piekļūtu tokeniem, būs nepieciešamas prasmes un laika patēriņš. U.CASH projekta komanda ir laidusi apgrozībā 8,634,014,796.17 UCASH.

Tokeni CoinMarketCap platformā iepriekš atradās 25. pozīcijā, taču šobrīd jau ir 22. pozīcijā.

U.CASH’s tokeni piedzīvo tādu pat pozīciju augšupejas tendenci kā citas kriptovalūtas pat, ja tirgus apstākļi ne vienmēr ir labvēlīgi.

Platformas U.CASH mājaslapa https://u.cash

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top