Ubiq

Kas ir Ubiq?

Ubiq platforma

Pašlaik viedo līgumu funkcionalitāte ir viens no galvenajiem aspektiem blokķēdes tehnoloģijas attīstībā. Automatizējot pēc iespējas vairāk procesu, galu galā tiks izveidota uzticama ekosistēma. Šobrīd pastāv zināma konkurence starp izveidotajiem viedo līgumu projektiem, kas ir pozitīvs rādītājs. Ubiq ir decentralizēta platforma, kas ir balstīta uz viedo līgumu un dApps nodrošināšanu, izmantojot uzlabotu Ethereum kodu bāzi. Izveidotajiem tokeniem ir laba funkcionalitāte.  

Kas ir Ubiq?

Ubiq ir konkurents jebkuram citam viedo līgumu projektam blokķēdes tehnoloģijas pasaulē. Projekta mērķis ir izveidot globālu virtuālo virsgrāmatu ar superdatoram līdzīgu jaudu. Tiks nodrošināti automatizēti risinājumi tūkstošiem ikdienas uzdevumu paveikšanai. Projekta komanda ir nolēmusi sistēmas darbībā neiesaistīt starpniekus, lai gan šīs idejas realizēšana var izrādīties sarežģītāka, nekā sākotnēji paredzēts.

Kā tas viss darbojas?

Ir daudzi Ubiq projekta aspekti, kas kriptovalūtas lietotājiem būs noderīgi. Pirmkārt, ir nodrošināts darbvirsmas maks un uz pārlūkprogrammu balstītas platformas funkcijas. Turklāt Ubiq projekta komanda ir izstrādājusi īpašu aparatūras maku, kas atšķiras no citiem projektiem. Atšķirībā no citām platformām, projekta komanda ir izveidojusi savu sistēmas valodu Go-Ubiq, kuru nebūs grūti apgūt.

Lai arī projekta komanda ir norādījusi, ka tai ir savs aparatūras maks, ir svarīgi atzīmēt, ka runa ir par Ledger Nano S. Tas atbalsta UBIQ tokenu un tādējādi viņu apgalvojums ir faktiski pareizs. Tomēr nevar apgalvot, ka tas ir pašizveidots Ubiq aparatūras maks, tāpat arī sākumā cilvēkus var mulsināt nodrošinātā Go-Ubiq valoda. Raugoties no tehniskā viedokļa, tā kā sistēmas bloku skaits ir tikai 88 sekunžu apmērā, Ubiq noteikti nodrošinās ātras transakcijas.

Tāpat kā tas ir ar jebkuru viedo līgumu tehnoloģiju, platformas lietotāji ekosistēmā varēs izveidot paši savus Ubiq tokenus. Šis projekts darbojas līdzīgi kā Ethereum, NEO un citi projekti. Tam būs nepieciešama īpaša tehniskā informācija, kā tas ir norādīts projekta bloga ziņojumā. Ir redzams, ka būs vēl jāpaveic daudz darba saistībā ar Ubiq ekosistēmas izveidi, jo šobrīd vēl viss nav izdarīts, lai būtu nodrošināta lietotājam draudzīga platforma.

UBIQ tokens

Ubiq ir pieņēmis pareizu lēmumu, piešķirot tokenam tādu pat nosaukumu kā izveidotajam tīklam, šādu pieeju ir izvēlējušies arī citu projektu komandas. Šobrīd šo tokenu var iegādāties kriptovalūtas tirdzniecības platformās un ar tiem var norēķināties par veiktajām transakcijām. Turpmāk blokķēdes tehnoloģijas ekosistēmā tokenus varēs izmantot arī, lai veiktu norēķinu par servera pakalpojumiem. Kad dApps skaits palielināsies, tokena pielietojuma iespējas arī būs arvien vairāk.

Kāda ir paredzama Ubiq nākotne?

Šobrīd ir redzams, ka ir nepieciešams paveikt daudz darba, lai Ubiq kļūtu par pilnvērtīgi izstrādātu projektu. Projekta mājas lapā vēl nav norādīts konkrēts projekta darbības plāns. Nav zināms, kā cilvēki uztvers šo projektu, ja nav zināms tā darbības plāns. Šobrīd projekta izstrādes komandai noteikti būtu jādomā par projekta caurspīdīguma un komunikācijas nodrošināšanu.

Ubiq projekta mājaslapa ubiqsmart.com

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top