Visas ziņas

Kas ir USDC?

Kriptovalūtas pasaulē Circle kompānija ir vienmēr piesaistījusi cilvēku uzmanību. Šī kompānija palīdz klientiem veikt investīcijas bitkoinos un altkoinos, izmantojot tradicionālās maksājuma metodes. Šobrīd projekta komanda ir nolēmusi izveidot savu stablecoinu, kas būs piesaistīts ASV dolāram. Šīs valūtas nosaukums būs Circle USD Coin vai USDC.

Vēl viens stablecoins piesaistīts ASV dolāram

Pēdējā laikā stablecoinu pasaulē ir radusies intensīva konkurence. Tiem, kuri nav dzirdējuši par stabilajiem koiniem, ir jānorāda, ka tā nav tradicionālā kriptovalūtas forma. Pēc būtības kriptovalūta nevar būt nemainīga un stabila, kaut arī daudzas kompānijas šobrīd vēlētos panākt kriptovalūtu stabilitāti.

Neskatoties uz dažiem acīmredzamiem trūkumiem, Circle kompānija uzskata, ka šobrīd ir īstais laiks, lai laistu klajā jaunu stablecoinu, kura nosaukums būs USDC vai Circle USD Coin. Katru koinu atbalstīs viens ASV dolārs. Pašlaik tirgū jau pastāv daudz stablecoinu, kuri ir piesaistīti dolāram. Visas šīs valūtas konkurē viena ar otru un, iespējams, ka tas piesaistīs lielāku cilvēku uzmanību digitālajai valūtai.

Par šiem jaunumiem attiecībā uz jaunā koina laišanu klajā kompānija pavēstīja pēc veiksmīga 110 miljonu ASV dolāru finansējuma atbalsta pasākuma. Šo pasākumu vadīja kompānija Bitmain Technologies, kuru daudzas kriptovalūtas projekta komandas jau pazīst. Šobrīd gan nav zināms, vai visa šī nauda tiks ieguldīta tikai Circle USD Coin izveidē.

Saprotams, ka Circle kompānija nav pārāk priecīga par bitkoina vērtības nestabilitāti. Šī iemesla dēļ var uzskatīt, ka bitkoins nav “dzīvotspējīga” kriptovalūta, kā to arī apgalvo kompānijas ģenerāldirektors Džeremijs Allaire. Laižot klajā stabilo koinu, kas būs piesaistīts ASV dolāram, Circle kompānijas mērķis tuvākajā laikā ir uz blokķēdes tehnoloģijas balstītas sistēmas nodrošināšana. Koins būs pieejams projekta komandas nodrošinātajā tīklā, kuru pārvaldīs Circle kompānijas meitas uzņēmums CENTRE.

Iespējams, ka arī Bitmain pievienosies uzņēmumam CENTRE un palīdzēs laist klajā koinus, kas būs piesaistīti citām fiat valūtām. Tas nozīmē, ka nākotnē mēs varam gaidīt vēl vairāk stabilo koinu, kaut gan nav vēl zināms, kad tie varētu tikt laisti klajā. Pašlaik nav zināms, cik daudz stabilos koinus vajadzētu, kaut gan dažas starptautiskās valūtas būtu saistošas šajā ziņā.

Ļoti novērtējama būs kompānijas Circle plānotā rezervju koinu ceturkšņa atskaišu veikšana. Turklāt projekta komanda veiks stingru pārbaudi visām darbībām, kas būs saistītas ar jauno stablecoinu. Šķiet, ka kompānija vēlas pārliecināties, vai šī valūta var konkurēt ar citiem stabilajiem koiniem un mēģināt uzvarēt konkurencē.

Šis projekts noteikti ir būtisks un tam būs jāpievērš uzmanība.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top