Tokeni

Kas ir Waltonchain tokens?

Kas ir Waltonchain

Ļoti maz kriptovalūtas projektu ir radījuši tādu ietekmi kā Waltonchain. Par šo konkrēto uz blokķēdes tehnoloģiju balstīto projektu interesējas daudzi investori. Pagājušā gada beigās šīs kriptovalūtas vērtība ievērojami pieauga. Tomēr ne visi cilvēki zina par šo valūtu un tās iespējamo pielietojumu.

Waltonchain projektam ir sava kriptovalūta

Kā jebkuram jaunam projektam, kas ir balstīts uz blokķēdes tehnoloģiju, arī Walton projektam ir sava kriptovalūta. Bez šīs kriptovalūtas investori varētu nenovertēt jaunās platformas vērtību. No otras puses, protams, ir labāk, ka esošajos projektos ir ietvertas visas galvenās kriptovalūtas. Kas attiecas uz Waltonchain  (WTC) – tās darbības pamatā ir pārskaitījumu veikšana tīklā. Šobrīd investoriem šī kriptovalūta ir zelta vērtībā,  jo tās cena ir ievērojami pieaugusi.

Kādas darbības ir iespējamas ar WTC?

Kaut arī Walton kriptovalūtas galvenās metodes pamatā ir pārskaitījumu veikšana Waltochain ekosistēmā, šobrīd tās pielietojuma iespējas ir škietami ierobežotas.  Kaut arī šī projekta mērķis ir radīt lielu ietekmi uz Internet of Things industriju, ir vēl daudz kas darāms šajā sakarā. IoT-balstītās komunikācija decentralizēšana nebūs vienkāršs uzdevums, jo šādi projekti aizņem ilgu laiku un ir nepieciešams naudas ieguldījums, lai tiktu panākts projekta pilns potenciāls.

Ir jāpaveic četri projekta izstrādes posmi, un ir acīmredzams, ka Walton pielietojuma iespējas pieaugs. Kamēr tehnoloģija netiek izmantota esošajos IoT produktos, šim tokenam nav īstas vērtības, izņemot standarta hype un spekulācijas faktorus. Drīz tiks radīti RFID čipi, kas tiks izmantoti šajā ekosistēmā un tie ļaus lietotājiem maksāt, pārvaldīt, izsekot un pārdot produktus, izmantojot Walton kriptovalūtu. Šī “viedā kredītu sistēma” būs noteikti noderīga un to ir vērts gaidīt.

Dažiem lietotājiem varētu nebūt pilnībā skaidrs, vai šis tokens būs nepieciešams. Parasti patāv jautājums, vai jaunajiem blokķēdes tīkliem ir nepieciešama sava valūta. Kas attiecas uz Walton kriptovalūtu, nav vēl zināms, kādi būs tās panākumi. Ņemot vērā, ka apgrozījumā nonāks 100 miljoni šīs valūtas, tās paredzamais apjoms šķiet ir samērā ierobežots. Nākotnē ir paredzēts ieviest tīkla apakšķēdes, decentralizētu apmaiņu un IoT aplikācijas. Kad visa nepieciešamā infrastruktūra tiks izveidota, mēs beidzot varēsim noteikt reālo Walton kriptovalūtas vērtību.

Vai ir viekārši iegādāties Walton kriptovalūtu?

Diemžēl atbilde uz šo jautājumu ir “Nē”. Tas būs viegli tiem, kuriem jau ir populārā kriptovalūta kā Bitkoni vai Ethereum. Nevienam nebūs iespēja tieši iegādāties Walton kriptovalūtu, jo nevienā valūtas maiņas biržā ārpus Dienvidkorejas nav iespējama tieša fiat valūtas apmaiņa. Iespējams, ka situācija mainīsies nākotnē. Tā kā WTC atrodas lielākajos galveno kriptovalūtu Bitkoin un Ethereum pārdošanas tirgos, ir saprotams, ka tas šobrīd ir vislabākais veids, kā iegādāties šo valūtu.

Waltonchain projekta mājaslapa waltonchain.org

Intro par Waltonchain

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top