Valūtas

Kas ir Whitecoin?

Kas ir whitecoin

Tā kā šobrīd globālā blokķēdes ekosistēma piedzīvo strauju digitālo inovāciju, daudzi tirgus eksperti ir izteikuši pamatotas bažas saistībā ar jaunu altkoinu piedāvājumu un vispārējo atbildīgumu.

WhiteCoin ir kriptovalūta, kas ir izveidota ar mērķi novērst izveidojušos problēmu e-komercijā, kas attiecas uz identitātes datu norādīšanu un personas anonimitātes saglabāšanu. Ir izveidots uzticams valūtas maiņas modelis,  kas tīkla lietotājiem ļauj pastāvīgi veikt līdzekļu vai pakalpojumu apmaiņu, digitāli sevi neindificējot.

Whitecoin izmanto vienādranga pārskata protokolu un konsensa modeli, balstoties uz vadības iniciatīvu. Tiek arī ievēroti galvenie pamatnoteikumi, lai platformas darbība būtu automatizēta.

Vēl viens līdz šim nenovērtēts šī projekta apspekts ir tas, ka projekta darbība balstās uz lielu inicatīvu. Izstrādātāji nodrošina dažādus pakalpojumus, kas ir ne tikai balstīti uz vienkāršām darbībām ar kripto monētām.

 

pārskats pār platformu

 • Nodrošina lietotājiem pakalpojumu klāstu, kas atvieglo ikdienas darījumu veikšanu ar valūtu
 • Projekta komandā ir apvienoti cilvēki no dažādām jomām, tajā skaitā saistībā ar kodu, tīmekļa izstrādi un mārketingu
 • Atbalsta plašu valūtu klāstu, gan fiat, gan digitālās valūtas
 • Darbojas kā bezpeļņas fonds un pārredzamā veidā sadala finanšu resursus tīklā
 • Tiek nodrošināts mērogojams tīkls, balstoties uz nākotnē tik nozīmīgo inovāciju
 • Lietotāja interfeiss ir vienkāršs, bet efektīvs

 

GALVENĀS ĪPAŠĪBAS

Whitecoin izmanto īpašuma daļas piederības apliecinājuma 3.0 konsensa protokolu, kas nodrošina lietotāju e-maku drošību no iespējamās trešās puses kaitnieciska nodarījuma. 3.0 protokols ļauj tīkla dalībniekiem gūt papildu ienākumus, papildinot savus uzkrājumus. Lietotājiem būs tiesības saņemt no 0,5% līdz 6% procentus gadā, atkarībā no tīkla izmantojuma.

Whitecoin platformas galvenās īpašības

No drošības viedokļa raugoties, Whitecoin nodrošina lietotājiem augsta līmeņa anonimitāti. To apliecina fakts, ka šī platforma ļauj ikvienam izmantot digitālo maku un veikt transakcijas tādā pat konfidencialitātes līmenī, kādu piedāvā Bitkoin un citas atzītākās blokķēdes. Turklāt, lai izveidotu un izmantotu Whitecoin adreses naudas līdzekļu sūtīšanai un saņemšanai, nav nepieciešama nekāda personiska informācija.

Kas attiecas uz funkcionalitāti, Whitecoin tīkls ir ļoti ātrs un nodrošina maksājumu veikšanu starp lietotājiem dažu sekunžu laikā. Darījumus var veikt attālināti, un tā kā tā ir atvērta avota platforma, trešās puses organizācijas pārbauda sistēmu, lai pārliecinātos par darījumu caurspīdīgumu.

Citi svarīgākie Whitecoin aspekti:

Caurspīdīga virsgrāmata: šīs valūtas pamata datu bāze ļauj visiem tīkla dalībniekiem kopīgot savu maksājumu vēsturi, lai iekšējie darījumi būtu pilnīgi pārredzami.

Eko-draudzīgums: tā kā šī platforma ir balstīta uz  īpašuma daļas pierādījuma konsensa modeli, nav nepieciešama enerģiju patērējoša valūtas ieguves iekārta.

 

Kā platforma darbojas

Tā kā šī platforma lielā mērā balstās uz dalībnieku līdzdalību, ir nepieciešams nodrošināt sīki izstrādātu organizatorisko struktūru. WhiteCoin Ģenerālā asambleja rīkos regulāras sanāksmes, kurās uzņēmēji varēs piedāvāt jaunus projektus un idejas, iesniegt progresa ziņojumus un pārskatus, kā arī izteikt kritiku.

WhiteCoin ekosistēmas pārvaldības darbības tiks veiktas apakškomitejās, kas ļaus ekosistēmai organiski un ilgtspējīgi augt. Dažas no galvenajām grupām, kas noteiks un organizēs darba plūsmu tīklā, ir sekojošas:

 • Kodu izstrādes komiteja
 • Mārketinga komiteja
 • Politikas komiteja

Valūtas un blokķēdes specifikācijas

Attiecībā uz nolēmumiem, kas ir saistīti ar valūtu, tiks izveidota īpaša konsensa grupa, kas novērtēs izstrādātos finanšu pārskatus, pilnveidojot visu darba procesu. Īpašos izdevumus apstrādās un apstiprinās galvenā komanda pēc nepieciešamības.

 

TOKENi

Whitecoin tokens (XWC) kriptovalūtas tirgū nonāca 2014. gadā. Tokena vērtība pirmajos gados bija stabila, taču 2017. gadā tā sāka palielināties –  laikā, kad ikviena uzmanību sāka pievērst Bitkoins.

XWC cena sākumā bija tikai 0,0027 ASV dolāri. Tomēr 2017. gada jūlijā tā vērtība ievērojami palielinājās līdz pat US$0.24, kas ir gandrīz 10 000% pieaugums.

Kopš tā laika cena ir nedaudz stabilizējusies, un XWC vērtība šobrīd ir $0.082238 USD (skatīts 23. aprīlī).

Pārskats

Whitecoin projekta komanda ir izveidojusi decentralizētu globālo blokķēdi, kur īpaša uzmanība tiek pievērsta tādiem elementiem kā:

 • Kiberdrošība
 • Ātrāki maksājumi
 • Droša komunikācija

Īpašais komandas atbalsts un izstrādātās funkcijas padara Whitecoin par ļoti vērtīgu projektu ar labu nākotnes perspektīvu. Platformas darbības stabilitāte un pārliecinoši augstā tehnoloģija ir ļoti augsti novērtējama.

Ja jūs vēlaties investēt Whitecoin, XWC tirdzniecības pašlaik ir pieejami Lbank, EXX un Bitt

Platformas WhiteCoin mājaslapa whitecoin.info

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top