Ripple

Kas ir Xpring?

xpring

Ripple komanda daudz strādā pie tā, lai ieviestu blokķēdes tehnoloģiju finanšu industrijā. Komanda ir izstrādājusi xRapid risinājumu, kuru daudzi ir atzinuši kā labu, taču šobrīd ir radīts arī kas jauns, kas atkal piesastīs daudzu cilvēku uzmanību. Xpring ir projekts, kurš ir paredzēts, lai palīdzētu jaunajām un esošajām kompānijām. Tas nodrošinās kompāniju attīstību un palielinās to potenciālu.

XPRING PROJEKTA MĒRĶIS

Ripple komandai ir vienmēr bijuši lieli plāni attiecībā uz blokķēdes tehnoloģijas un kriptovalūtas integrāciju pasaulē. Kaut arī daudzus interesē XRP kriptovalūta, pastāv vēl vairāk iespēju, ko šī projekta komanda var piedāvāt. Ripple projekta mērķis ir attīstīt jauno un esošo kompāniju potenciālu. Projekta komanda ir paziņojusi, ka jaunais projekts Xpring kalpos kā jauna iniciatīva un atbalsts kompānijām un projektiem. Kopumā šī projekta mērķis protams ir popularizēt XRP kriptovalūtu. Katrs uzņēmējs, izmantojot Xpring projekta atbalstu, varēs izmantot XRP, kā arī XRP viesgrāmatu, lai atrisinātu klientu problēmas. Tas ir diezgan ambiciozs mēķis, taču tas noteikti piesaistīs daudzu cilvēku uzmanību.
Kā ir ziņojusi Ripple komanda, daudzi uzņēmēji interesējas par kompānijas atbalstu. It īpaši gadījumos, kad tiek veidoti projekti, izmantojot XRP tehnoloģiju.
Ripple vecākais viceprezidents Ītans Bierds izskaidroja Xpring projekta mērķi sekojoši:

Man patīk palīdzēt jaunajām kompānijām apgūt jaunākās tehnoloģijas un attīstīties. Facebook sociālajā tīklā mēs varam vērot dažādas kompānijas spēļu, mūzikas un ziņu jomā, kuras ir izmantojušas mūsu platformas atbalstu un ir kļuvušas par lieliem uzņēmumiem. Blokķēdes tehnoloģija un kriptovalūta var palīdzēt atrisināt būtiskas problēmas. XPR platforma ir lielisks instruments, kas var palīdzēt jaunajām kompānijām un pieredzējušiem uzņēmējiem attīstīt biznesu.

Omni un Xpring

Xpring sadarbība ar Omni

Xpring projekts jau ir uzsācis savu darbību. Omni ir viens no projektiem, kurš jau ir saņēmis atbalstu, kompānija ir integrējusi XRP savā tirgū. SB Projects ir otra kompānija, kurai ir vērts pievērst uzmanību, tās mērķis ir izmantot XRP, lai māksliniekiem būtu iespēja monetizēt savus mākslas darbus. XRP un Ripple tehnoloģijai ir dažādas pielietojuma iespējas un daudzi cilvēki šobrīd intersējas par tām.
Pašlaik Xpring komanda ir saņēmusi vairāk nekā simts pieprasījumu pēc atbalsta. Tas liecina par to, ka kompānijām ir interese par XPR un Ripple virsgrāmatu un biznesa attīstību. Protams, vēl nav zināms, vai šis projekts gūs lielu popularitāti visā pasaulē, taču ir liels prieks, ka kompānijas interesējas par jaunajām iespējām, jo tas potenciāli nodrošinās jaunu ceļu uz globālu kriptovalūtas un blokķēdes tehnoloģijas lietojumu.

Xpring projekta mājas lapa xpring.co

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top