Visas ziņas

Kas ir XRouter?

Kas ir XRouter

Decentralizēta interneta nodrošināšana būs viens no iespējamiem jaunas kriptovalūtas un blokķēdes infrastruktūras izveides procesu rezultātiem.  BlockchainRouter var realizēt šo vīziju daudz ātrāk, nekā tas bija sākotnēji plānots. Šis projekts ir liels solis virzībā uz priekšu, lai veicinātu sadarbspēju blokķēdes infrastruktūrā.

XROUTER PROJEKTA KONCEPTS

Ikviens, kurš ir sekojis līdzi notikumiem blokķēdes tehnoloģijas un kriptovalūtas pasaules attīstībā, būs noteikti ievērojis kādu jaunu aspektu. Neskatoties uz tik daudz dažādiem jauniem notikumiem šajā nozarē, līdz šim sadarbspējas aspektam būtībā netika pievērsta liela uzmanība. Blokķēdes tehnoloģijas pasaulē prevalē konkurence, taču, ja netiks nodrošināta savstarpēja sadarbspēja, daudzi aspekti zaudēs savu nozīmi. Ir jāizveido saikne starp dažādām ķēdēm un to atbilstošajām ekosistēmām. XRouter projekta komanda ir nolēmusi atrisināt šo problēmu.

KĀ XROUTER DARBOJAS?

Blocknet nesen atklāja savu XRouter vai blokķēdes maršrutētāju, kas darbojas kā starpblokķēdes SPV. Šis rīks ļauj vismaz teorētiski pārbaudīt ierakstus jebkurā blokķēdē. Vēl svarīgāk ir tas, ka šis sadarbspējas risinājums neliks lietotājiem atsevišķi lejupielādēt katru blokķēdi. Ņemot vērā to, ka Bikoina blokķēdes izmērs diezgan strauji pieaug un nav nepieciešamības to lejupielādēt, tad šis risinājums gan varētu nešķist īpaši būtisks.

Kaut arī šī tehnoloģija jau ir izstrādāta, tai vēl ir nepieciešama pielāgota infrastruktūra, lai tā gūtu ievērību. Izstrādātāji ir rosināti izveidot nelielas decentralizētas aplikācijas, lai šobrīd vai nākotnē varētu izmantot jebkuru protokolu, funkciju vai līgumu, kas ir pieejams jebkurā blokķēdē. Kad šie risinājumi beidzot tiks savstarpēji apvienoti, blokķēdes tehnoloģija un kriptovalūtas ekosistēma noteikti nepaliks neievērota.  Kad  decentralizēta failu uzgabāšana, decentralizēti maksājumi, pakalpojumi un līgumi kļūs par ikdienas dzīves realitāti, teorētiski runājot, arī interneta decentralizācija būs iespējama.

XRouter arī ļauj klientiem, ja nepieciešams, pārbaudīt viņiem sniegto datu patiesumu. Kaut arī virsgrāmatas paliek nemainīgas, sākotnējā informācija, kas tajās ir ierakstīta, var nebūt pareiza. Tajā pat laikā šis koncepts nenodrošina uzticamību kriptovalūtai, jo kļūst arvien vieglāk veikt darījumu ar jebkuru personu. Raugoties no neitrālās pozīcijas, jaunais koncepts tomēr nodrošinās jaunas lietojuma un sadarbības iespējas.

KAS IR SAGAIDĀMS NĀKOTNĒ?

Ir redzams, ka  nākotnē XRouter infrastruktūra varētu būt daudzsološa. Taču bez noteiktu rīku nodrošināšanas, diez vai tā veiks izmaiņas kriptovalūtas un blokķēdes tehnoloģijas pasaulē. Projekta izstrādātājiem būs jādomā, kā ekosistēmā vislabāk nodošināt sadarbspēju. Iespējams, ka šādas infrastruktūras izveide uzsāks jaunu blokķēdes tehnoloģijas un kriptovalūtas pasaules ēru, taču to mēs varēsim uzzināt tikai laika gaitā.

Vairāk par XRouter

Video par XRouter

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top