Valūtas

Kas ir Zencash?

Zencash koins

Kaut arī daudzi varētu domāt, ka Zencash ir vēl viena kriprovalūta, kurai izstrādātāji vēlas pievērst uzmanību, bet patiesībā projekta komandas izveidotā platforma ir unikāla. Projekta Zencash komandas mērķis ir izveidot drošu platformu darījumiem ar valūtu un ziņojumu pmaiņai. Šī platformu nav vienkārša, taču projekta izveidei būtu jāatmaksājās.

Kas tieši ir Zencash?

Pastāv vairāki nozīmīgi aspekti saistībā ar Zencash projektu. Pirmkārt, tā ir publiska blokķēde, kura nodrošina transakciju privātumu un lietotāju anonimitāti.  Projekta komanda pievērš lielu uzmanību pētniecībai un attīstībai, lai izveidotu decentralizētu platformu. Komanda arī strādā pie IOHK un plāno ieviest DAO tehnoloģiju. Turklāt nozīmīga ir arī mērogojamība, kas ir viena no blokķēdes industrijas lielākajām problēmām.

Zencash projekta tehniskā puse

Zencash komanda plāno nodrošināt vislabāko privātuma tehnoloģiju, kāda šobrīd ir pieejama blokķēdes industrijā un kriptovalūtas pasaulē. Zencash izmanto zk-SNARKS, lai padarītu ērtākas transakcijas, kā arī tiks apieta interneta cenzūra, lai  noslēptu interneta pieslēguma mezglpunktus. Projekts ir balstīts uz IPFS sistēmu, lai anonīmi publicētu un piekļūtu datiem. Kopumā tas ir interesants tehnoloģiju apvienojums.

Kā jau tika iepriekš minēts, Zencash projekta komanda domā par Decentralizēto Autonomo Organizāciju konceptu. Ethereum padarīja šo tehnoloģiju populāru, tācu pastāv arī citi projekti, kuri izmanto šo tehnoloģiju. Šobrīd tiek izstrādāts arī modelis, kas apvienos privātuma tehnoloģiju ar DAO biznesa modeli.

Zencash projekta komanda lepojas ar to, ka tā ir izveidojusi viselastīgāko blokķēdes sistēmu. Tīklu aizsargā aptuveni 7,000 drošības mezgli, tāpēc par šo projektu ir samērā liela interese. Turklāt, šis ir pirmais projekts, kurš piedāvā pilnu mezglu šifrēšanu, kas nodrošina zināmu privilēģiju konkurencē ar citām platformām.

Zencash kriptovalūta

Lai gan daudzus ir piesaistījusi  Zencash kriptovalūta, tomēr pastāv zināmas bažas par to, kā šo valūtu būs iespējams izmantot. Šobrīd valūtas izstrādātāji strādā pie pakalpojumiem un produktiem, kurus varēs iegādāties, izmantojot ZEN valūtu. Kad šie darbi būs pabeigti, projekta komanda pievērsīsies mēdijiem, ziņojumapmaiņai un citiem pasākumiem, līdz tam ZEN būs tikai tapšanas stadijā.

Zencash projekta nākotne

  1. gadā Zencash komanda strādās pie dažādu funkciju un pakalpojumu izveides. Viena no prioritātēm ir iOS maka nodrošināšana un OpenBazaar integrēšana. Tiks pielāgota arī Secure Node sistēma. Tāpat projekta komanda domās par interneta pieslēguma mezglpunktiem, taču vēl būs nepieciešama zināma izpēte šajā jomā. 2019. gadā tiks risināta mērogojamības problēma, kā arī ieviesta DAO tehnoloģija.
Video kas ir Zencash?

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top