Tokeni

Kas ir ZeusShield?

Kas ir Phore kriptovalūta

Mūsdienās blokķēdes tehnoloģija kalpo daudziem dažādiem mērķiem. Dažas kompānijas, kā piemēram, ZeusShield, ir mēģinājušas apvienot blokķēdes tehnoloģiju ar mākslīgo intelektu. Tas ir intriģējošs biznesa modelis, kaut gan daudzi vēl nav pārliecināti, vai tas varētu būt noderīgs tehnoloģisks apvienojums. ZeusShield gadījumā pirmkārt uzmanība ir pievērsta apdrošināšanas industrjai.  

ZeusShield koncepts

Ir redzams, ka ZeusShield projekta komanda ir izvēlējusies atšķirīgu pieeju attiecībā uz blokķēdes tehnoloģiju. Apvienojot, mākslīgo intelektu un apdrošināšanas industriju, projekta komanda nodrošinās uzticamu apdrošināšanas pakalpojumu pārvaldību. Tas ļaus izveidot pilnīgi jaunu apdrošināšanas ekosistēmu, kas būs vērsta uz mārketingu un viedo apdrošināšanu.

Kā tas viss darbosies?

Ir daži ZeusShield projekta aspekti, kuriem būtu vērts pievērst uzmanību. Pirmkārt, projekta komanda nodrošinās digitālu identitātes risinājumu, kas būs iestrādāts ZeusShield blokķēdē. Šo informāciju nekādā veidā nevarēs mainīt, jo tehnoloģija nodrošinās nemaināmu informācijas avotu. Šī identitāte tiks arī izmantota visu viedo līgumu tehnoloģijas integrācijai, kas sastāda lielu daļu no AI apdrošināšanas ekossistēmas.

Izmantojot šo uz blokķēdes tehnoloģijas balstīto AI pieeju, ZeusShield projekta mērķis ir arī nodrošināt riska uzraudzību, cenu noteikšanas shēmas un personalizētu politiku visiem klientiem. Turklāt ZeusShield samazinās darījumu izmaksas un nodrošinās viedo apdrošināšanu par pieņemamām cenām. Tas ir liels pasākums un pagaidām vēl nav zināms, kā viss nākotnē attīstīsies. Jaunas apdrošināšanas ekosistēmas izveide ir noteikti liels izaicinājums.

ZeusShield tokens

Kā jau tas ir pierasts blokķēdes tehnoloģijā, ZeusShield ir savs tokens. Plašāk tā ir zināms kā ZSC, šis tokens tiks izmantota visās transakcijās un kalpos par pamatu ar apdrošināšanu saistītām darbībām, ko nodrošina šī ekosistēma. Darba komandai ir vēl jāpaveic liels darbs, lai projekts gūtu ievērību industrijā.

Projekta nākotne

Šobrīd ZeusShield komanda strādā pie viedo līgumu tehnoloģijas pilnveides. Vēlāk  tiks izveidots apdrošināšanas sistēmas prototips, kā arī apmācības modulis. Savukārt nākošgad tiks izveidots  ZSC blokķēdes P2P apdrošināšanas biznesa modelis, kas būs ļoti nozīmīga šī projekta sastāvdaļa.

ZeusShield projekta mājaslapa zsc.io

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top