Visas ziņas

Kas ir Zombie Battleground?

 

Jaunā projekta Zombie Battleground komanda šajā ziņā ir gatava uzvarēt

Daudzas projekta komandas vēlās apvienot blokķēdes tehnoloģiju un digitālo kāršu spēles jomu. Ir jāatzīst, ka dažām kompānijām tas izdodas daudz veiksmīgāk nekā citām. Jaunā projekta Zombie Battleground komanda šajā ziņā ir gatava uzvarēt.

Īsumā par Zombie Battleground projektu

Projekta komanda apgalvo, ka Zombie Battleground būs jauna digitāla kāršu spēle, un platformas lietotāji varēs pilnībā pārvaldīt savas īpašumā iegūtās kārtis. Sākumā tiks izveidota mobilā aplikācija, taču vēlāk būs nodrošināta arī spēles datora versija. Līdzīgi lielākajai daļai digitālo kāršu spēļu, lietotāji varēs piedalīties daudzās spēlēs.

Kā darbojas projekta ideja?

Digitālo kāršu spēles apvienošana ar blokķēdes tehnoloģiju ir diezgan sarežģīts uzdevums. Ieviešot digitālo TCG spēli, ir atrisinātas dažādas iepriekš pastāvošas problēmas, jo netiks iesaistīti fiziski komponenti. Spēlētāji varēs saglabāt īpašumtiesības uz visām savām kārtīm kavā.

Tiks izveidots arī īpašs tirgus, kurā varēs pirkt un pārdot Zombie Battleground spēļu kārtis, tāpat platformā būs integrēta savstarpēja spēlētāju kāršu pirkšanas un pārdošanas opcija. Šīs abas funkcionalitātes būs nozīmīgas TCG attīstībā.

Vēl svarīgāk ir tas, ka komanda nodrošinās uzticamu informāciju par to, kādas kārtis ir apritē un kāda veida kārtis pastāv. Tas nozīmē, ka nebūs nepieciešamas unikālas kārtis, kaut gan dažas no tām būs retas. Ja spēlētājs uzvarēs, viņam tiks piešķirtas dažāda veida atlīdzības, taču pašlaik nav izstrādāts reāls spēles uzvaras-samaksas modelis.

Kāds ir prokjekta komandas nākotnes plāns?

Kaut gan Zombie Battleground vēl nav pilnībā izstrādāts, tiek plānots, ka projekta beta versija būs gatava pēc pāris nedēļām. Ir paredzams, ka projekts pilnībā būs gatavs 2018. gada beigās, taču 2019. gadā platformā tiks integrētas dažādas papildu funkcijas. Līdzīgi kā citām spēlēm, arī šai spēlei nākotnē tiks papildināts tās saturs. Tiks pievienoti jauni varoņi, jaunas kārtis un daudz vairāk oponentu.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top