Ethereum

Kas izraisīja Ethereum tīkla pārslodzi 2. jūlijā?

Balsošana biržā FCoin izraisījusi Ethereum tīkla pārslodzi.

Pēc incidenta ar CryptoKitties Ethereum tīkls atkal ir apdraudēts. Balsošana Fcoin par jauno tokenu listingu, pārskaitot tokena minimālo summu uz biržu, ir izraisījusi tīkla pārslodzi, jo balsis tiek skaitītas nevis pēc savākto tokenu kopsummas, bet pēc unikālo adrešu skaita, no kurām tie nosūtīti.

Jau rakstījām. Pirmdien, 2. jūlijā, Ethereum tīkls apstrādāja mazāk par 500 000 transakcijām. Turklāt komisijas maksas apmērs sasniedza gandrīz 1 $, lai gan tīkls izmantoja aptuveni pusi savas jaudas. Salīdzinājumam – kopš šī gada sākuma vidējais transakciju skaits dienā bija 650 000 – 750 000.

Tokena Banca balsošanas par listingu adresē tika veikti 5,38% visu tīkla transakciju.

ETH problēmas

Konkrētās biržas aktivitāte ne pirmoreiz ietekmē visu tīklu. Nesen kļūdas rezultātā Binance veica daudz vairāk transakciju, nekā vajadzīgs. Šie gadījumi demonstrē, cik lielā mērā Ethereum savā pašreizējā situācijā ir tālu no patiešām lielu datu masīvu apstrādes.

FCoin – jauna birža, kuru maijā palaida bijušais Huobi galvenais CTO (“chief technical officer” -tehniskais direktors). Tā balstīta uz unikālu biznesa modeli, kurā par katru darījumu lietotājs saņem komisijas naudas apmēram ekvivalentu kompensāciju savu tokenu Fcoin – FT veidā. Tādējādi birža “maino” savus tokenus caur komisijas maksām.

Šis modelis jau ir paspējis saņemt krietnu kritikas devu, jo potenciāli tas var stimulēt lietotājus veikt viltotas transakcijas, izmantojot botus, lai iegūtu biržas tokenus. Binance izpilddirektors (СЕО) Čapmens Čžao arī šaubās par šī modeļa ilgtspējību ilgtermiņā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top