Visas ziņas

Kas notiek ar TenX?

Kas notiek ar TenX

Kriptovalūtas un tirdzniecības platformas TenX līdzdibinātāja Džuliana Hospa reputācija var ciest video materiāla publikācijas dēļ, kurā stāstīts par viņa saistību ar Lyoness – Austrijas biznesa projektu, kas vairākās Eiropas valstīs ieguvis sliktu finanšu piramīdas slavu.

Runa ir par semināra ierakstu, kurā Hosps paskaidro klausītājiem – kā uzsākt biznesu un piesaistīt klientus, izmantojot “tiešo un netiešo kontaktu” stratēģiju, kā spēt izvairīties no jautājumiem un citus trikus, kam par katru cenu maksimāli jāpaplašina tādas shēmas lietotāju bāze. Hosps klausītājiem iesaka:

“Neaizmirstiet, ka nav vispār nekādas jēgas vienmēr teikt taisnību…ja ievērosiet manus padomus, tad gūsiet peļņu tādā apmērā, kāds tagad jums var šķist fantastisks”.

Pēc Hospa teiktā – auditorija, kurai viņš adresēja padomus, aptver vismaz tūkstoti cilvēku. Šajā video ierakstā Hosps noklusē to, kādu pozīciju ieņem Lyoness, bet, spriežot pēc tā, ko viņš saka prezentācijas sākumā – viņš atrodas ja ne piramīdas augšgalā, tad kaut kur tuvu. Hosps klausītājiem paziņo, ka, lai sasniegtu “trešo līmeni” shēmā – lietotājam jāiesaista projektā 13 jauni aktīvie dalībnieki.

Pēc Lyoness Džulians Hosps izveidoja tirdzniecības platformu TenX – kopīgi ar Tobi Hjonicu un Polu Kittivongsuntornu. Projekts bija diezgan veiksmīgs – ICO gaitā organizatori piesaistīja vairāk nekā 80 milj. dol.

Tostarp TenX pretendē uz to, ka tās lietotāji ar tās tokenu var maksāt “jebkur un jebkurā laikā” – pateicoties tam, ka kripto maks saistīts ar debetkarti Visa. Taču pagaidām tikai daži ir saņēmuši karti, bet jauniem lietotājiem jāgaida sava kārta, lai saņemtu. Sākotnējā solījuma neizpilde lika vilties lietotājiem un investoriem – un arvien vairāk zaudēt ticību projektam.

Turklāt – kā raksta kripto aprindās pazīstamais analītiķis Larri Čermaks – “TenX sameloja arī (bez jautājuma par darbojošos debetkarti) par to, ka Vitaļiks Buterins šai projektā ir konsultants; kad Vitaļiks personīgi aicināja viņus atbildēt – viņi paziņoja, ka viņa vārdu norādīja tāpēc, ka “bijis saistīts ar Fenbushi, un šī struktūra investēja TenX”.

Vēlāk Buterina vārds tomēr tika izņemts.

TenX komanda sociālajos tīklos pieliek visas pūles, lai negatīvā informācija neizplatītos, tomēr oficiālus komentārus nesniedz.
Džulians Hosps nenoliedz savu dalību finanšu piramīdā Lyoness, bet apgalvo, ka “guvis mācību”, un viņa saistība ar piramīdu nevar graut uzticēšanos TenX un citiem komandas dalībniekiem. Viņš paziņo:
“TenX komanda cītīgi strādā, lai projekta attīstība atbilstu ceļa kartei. Kavēšanās, uz ko tiek norādīts, saistītas ar trešo pušu radītiem šķēršļiem – mūsu vainas tajā nav”.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top