Visas ziņas

Kaspersky izveidojis tiešsaistes kursu par mērķļaunprogrammatūru dekonstruēšanu

GReAT pasniedzēji jūsu mājās: „Kaspersky” izveidojis tiešsaistes kursu par mērķļaunprogrammatūru dekonstruēšanu

Foto: Faiz Zaki/shutterstock.com

„Kaspersky” ir paplašinājis tiešsaistes mācību klāstu kiberdrošības speciālistiem, ieviešot dekonstruēšanai veltītu kursu. Šī pašmācības programma, kas paredzēta visiem, kam jau ir pamatizpratne par ļaunprogrammatūru analīzi, ļaus gan indivīdiem, gan grupām, neizejot no mājām, apgūt lietišķās dekonstruēšanas prasmes atbilstoši paraugpraksei, ko nodrošina „Kaspersky” Starptautiskā pētniecības un analīzes grupa (GReAT).

„Kaspersky” veiktā IT jomas lēmējpersonu aptauja liecina, ka 41 % uzņēmumu, kas plāno palielināt IT drošības budžetu, motivē nepieciešamība papildināt drošības speciālistu zināšanas. Šajā situācijā IT drošības speciālistiem, kas vēlas gūt panākumus darbā, ir jāmeklē iespēja paaugstināt kvalifikāciju, lai apmierinātu šo vajadzību.

Sakarā ar pagājušā gada pandēmijas ierobežojumiem ir ievērojami palielinājusies tiešsaistes nodarbību popularitāte. Lai palīdzētu tiem, kas vēlas uzlabot ļaunprogrammatūru analīzes un dekonstruēšanas prasmes un kas gribētu to darīt tiešsaistē, „Kaspersky” ir ieviesis jaunu, šai prasmei veltītu mācību kursu.

Šis kurss ļauj dalībniekiem līdzšinējās ļaunprogrammatūru analīzes zināšanas pārvērst praktiskā pieredzē. Tas notiek, praktiski apgūstot paraugpraksi, ko laipni nodrošina „Kaspersky” Starptautiskās pētniecības un analīzes grupas vecākie drošības pētnieki Deniss Legezo un Ivans Kvjatkovskis. Starptautiskā pētniecības un analīzes grupa (GReAT) ir starptautiski atzīta kiberdrošības grupa, kurā darbojas ļaunprogrammatūru pētnieki un apdraudējumu meklētāji, kas galveno uzmanību velta sarežģītiem apdraudējumiem, kā arī aizsardzībai un reaģēšanai uz tiem.

Kurss sastāv no vairāk nekā 50 pakāpeniskām videopamācībām, kuru pamatā ir 10 jaunākās īstu sarežģītu mērķuzbrukumu lietas, ko pasniedzēji paši ir pētījuši, tostarp „MontysThree”, „LuckyMouse” un „Lazarus”.

Dalībnieki 100 stundas praktiski apgūs prasmes specializētajā virtuālajā laboratorijā, kur varēs rūpīgi un efektīvi analizēt šīs lietas, izmantojot dažādus rīkus, piemēram, „IDA Pro”, „Hex-Rays Decompiler”, „Hiew”, „010Editor” un daudzus citus. Mācību mērķi ietver arī prasmes analizēt paraugus, kas rakstīti vairākās programmēšanas vai skriptu valodās, apstrādāt pieslēptu vai šifrētu saturu ļaunprogrammatūrās un nodrošināt labāku izpratni par komplektēšanas procesiem.

Kursa materiālus var apgūt katram izglītojamajam piemērotā tempā, jo tie ir pieejami sešus mēnešus. Kopumā programma ir orientēta gan uz indivīdiem, gan uz plašākām kiberdrošības vienībām uzņēmuma mācību veidā. Tā būs noderīga drošības pētniekiem, personālam, kas reaģē uz incidentiem, ļaunprogrammatūru analītiķiem, drošības inženieriem, tīklu drošības analītiķiem, sarežģītu mērķuzbrukumu meklētājiem vai drošības vadības centru (SOC) darbiniekiem.

„Specializētās laboratorijās strādājot ar īstiem piemēriem un izmantojot „Kaspersky” kompetenci, dalībnieki var pārveidot pašreizējo prasmju kopumu, lai kļūtu par labākiem dekonstruētājiem. Tas arī nodrošina lielāku pārliecību un efektivitāti, izmantojot pastāvošās prasmes reālās lietās nākotnē. Tādējādi mācības palīdzēs kļūt par vispusīgākiem kiberdrošības speciālistiem attiecībā pret mūsdienu apdraudējumu vidi,” komentē „Kaspersky” Starptautiskās pētniecības un analīzes grupas direktors Kostins Raju.

Mērķļaunprogrammatūru dekonstruēšanas kurss ietilpst nepārtraukti augošajā mācību klāstā, kur „Kaspersky” piedāvā izglītības programmas drošības speciālistiem. Klāsts ietver arī tiešsaistes izglītību par sarežģītu mērķuzbrukumu meklēšanu ar YARA, piemēram, „GReAT Ninja”. Drīzumā tiks izlaisti vēl citi kursi, un jūs varat sekot līdzi piedāvājumam šeit.

Vairāk informācijas par jauno kursu un pieteikšanās ir pieejama, noklikšķinot uz šīs saites.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top