Visas ziņas

Keita Vinsleta spēlēs galveno lomu filmā par piramīdu OneCoin

Aktrise Keita Vinsleta

Aktrise Keita Vinsleta – Foto: Andrea Raffin/shutterstock.com

Britu aktrise Keita Vinsleta spēlēs galveno lomu un būs producente filmai ar nosaukumu Fake!, kas būs Dženas Makadamas un Duglasa Tompsona vēl neizdotās grāmatas par piramīdu OneCoin ekranizācija. To vēsta Deadline.

Filmas izpildproducents, scenārists un režisors būs Skots Bērnss (“Borna ultimāts”, “Informators”, “Infekcija”, “Spīdzināšanas pārskats” scenārists). Makadama, kura ir viena no shēmas upuriem, būs arī filmas producente. Viņa, viņas draugi un ģimene OneCoin zaudēja aptuveni 300 000 $.

OneCoin tika dibināta 2014. gadā un to virzīja Rudži Ignatova un Sebastjans Grinvuds. Saskaņā ar ASV prokuratūras datiem – šī shēma visā pasaulē savāca aptuveni 4 mljrd. $. Ignatova nozuda 2017. gadā, kad ASV tika izdots viņas aresta orderis; viņu nomainīja brālis Konstantīns Ignatovs. Lielākā daļa OneCoin organizatoru tika arestēti, tomēr Ignatova joprojām atrodas brīvībā. Grinvuds tika arestēts 2018. gadā, bet Konstantīns Ignatovs – 2019. gada martā.

Bērnss ir sarakstījis arī scenāriju Stīvena Soderberga filmai “Veļas mazgātava”, kas stāsta par juridiskās kompānijas Mossack Fonseca “Panamas dokumentu” noplūdi. Noplūde atklāja valstu vadītāju, augsti stāvošu ierēdņu un slavenu cilvēku finanšu mahinācijas.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top