Tehnoloģijas

Vai Tev ir plāns kā pavadīt atvaļinājumu? Kemperis Laika Kosmo 509 (Video)


Mūsu valstī ceļošanas kultūra ar kemperi vēl nav kļuvusi tik izplatīta kā Eiropā un Amerikā: ja ceļojam ar ģimeni, tad labākajā gadījumā ietilpīgā krosoverā, bet guļam viesnīcās. Kopš pagājušā gadsimta 80. gadiem Rietumu filmās ir aktīvi demonstrēts šis pārvietošanās modelis – pa pilsētām, valstīm. Arī mums varbūt ir pienācis laiks apskatīt un kādreiz izmēģināt kemperi?

Izstādē “Auto 22”, Ķīpsalā bija izdevība apskatīt Laika Kosmo  509, kemperi 4 personām. LAIKA pārgājienu automašīnas ir Itālijas uzņēmums, kas uzsāka ražošanu jau 1964. gadā.

Mūsdienu kemperis ārēji  izskatās pēc liela auto, bet iekšā ir iekārtota telpa dzīvošanai. Viss nepieciešamais – virtuve, duša, tualete, gultasvietas. Šāda transportlīdzekļa priekšrocība ir liela ietilpība un augsts komforta līmenis.  Iekšējā telpa ir īstas mājas mini versija.  No mīnusiem – liels degvielas patēriņš, apgrūtināta transportlīdzekļa vadāmība.

“Virāžas” izstādē “Auto 2022” prezentēja “Laika” kemperus. Izstādē arī bija īpaša atlaide “Laika Ecovip 112” nomai.

Vai Tev ir plāns kā pavadīt atvaļinājumu? Kemperis Laika Kosmo 509 (Video)

SIA “Virāžas” ir “Iveco Bus”, “Feniksbus” un “Laika” (kemperu) dīleris un oficiāls servisa partneris “Fiat Professional” Latvijā, “Movera” (kemperu aksesuāru) un “Dignita” (alko aizdedzes bloķētāja) oficiālais pārstāvis.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top