Biržas

MUFG kiberspeciālisti nākuši uz pēdām biržu Zaif uzlauzušajiem hakeriem

Mitsubishi UFJ Financial Group (MUFG) meitasuzņēmuma Japan Digital Design kiberdrošības speciālisti nākuši uz pēdām kriptovalūtu biržu Zaif uzlauzušajiem hakeriem

 

Mitsubishi UFJ Financial Group (MUFG) meitasuzņēmuma Japan Digital Design kiberdrošības speciālisti nākuši uz pēdām kriptovalūtu biržu Zaif uzlauzušajiem hakeriem. Par to ziņo CoinDesk – atsaucoties uz kompānijas preses relīzi.

Izpētot monētu Monacoin pārvietošanos no uzlaušanas brīža, speciālisti identificēja uzbrukuma “avotu”.

“Kopš Monacoin pārvietošanās 20. oktobrī mēs novērtējām piecu izskatāmo transakciju avotus un sniedzām informāciju varas iestādēm saistībā ar transakciju nosūtītāja parametriem”, – teikts preses relīzē.

Analītiķi nav ziņojuši par sava atraduma mērogu, kā arī joprojām nav skaidrs – cik precīzi ir viņu rezultāti. Pēc ekspertu teiktā – izmeklēšanas gaitā viņi “izanalizēja maksājumu kanālu, izmantojot blockchain statisko analīzi”.

“Nosakot virtuālās valūtas nodi pēc virtuālās valūtas noplūdes, mēs apstiprinājām tādu pierādījumu gūšanas iespēju – kā avota IP adrese utt. Mēs arī savācām datus, kas ļauj saprast informācijas precizitāti un izsekošanas izmaksas”, – viņi paziņoja.

Atgādinām – oktobrī kļuva zināms, ka kompānija Fisco kompensēs zaudējumus uzlauztās biržas Zaif lietotājiem. Turklāt Japānas Finanšu pakalpojumu aģentūra (FSA) paziņoja par nodomu noskaidrot, kāpēc Zaif operators – kompānija Tech Bureau uzreiz neinformēja par uzlaušanu.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top