Tehnoloģijas

Kompānija Bluetti 23. martā kopfinansēšanas vietnē Kickstarter uzsāka līdzekļu vākšanu savam jaunajam produktam

Bluetti EP500 uzlāde

Kompānija Bluetti 23. martā kopfinansēšanas vietnē Kickstarter uzsāka līdzekļu vākšanu savam jaunajam produktam un trīs kraudfandinga dienās tā savāca 2 miljonu dolāru.

Runa ir par portatīvo akumulatoru uz ritenīšiem. Ar to var uzlādēt dažādas elektroniskās ierīces vai ierīci izmantot kā strāvas rezerves avotu mājai.

Baterijai ir minimālistisks ārējais izskats un divas versijas: EP500 un EP500 Pro. Pirmā paredzēta 2 kW jaudas slodzei, bet otrā – 3 kW. Gadžets aprīkots ar 5100 Wh bateriju LiFePO4. Ja ar to nepietiek, tad var papildus iegādāties Bluetti Fusion Box un apvienot divas ierīces vienā. Tādējādi jauda palielināsies līdz 10 200 Wh. Turklāt izejas spriegums būs 240 V.

Bluetti pārvietojamais akumulators
Pēc ražotāja sacītā – akumulators paredzēts 600 uzlādes cikliem. EP500 Pro versijā tie ir divi gab. Tāda veida uzlādes deklarētais laiks – līdz 5 stundām.

Baterija vadāma caur sensoro ekrānu vai izmantojot kompānijas lietotni viedtālrunī. Turklāt nav obligāti atrasties blakus.

Bluetti EP500 bāzes versiju pirmajiem pircējiem sāks nosūtīt augustā, bet EP500 mazliet vēlāk – oktobrī. Baterija maksā attiecīgi 2799 un 3799 ASV dolārus.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top