Visas ziņas

Kijevā būs kapsulu viesnīca, kas pieņems kriptovalūtu

Kijevā būs kapsulu viesnīca, kas pieņem kriptovalūtu

Kijevā tiks uzsākta viesnīcu tīkla Monotel futūristisku kapsulu viesnīcas izveide. To pavēstīja Ukrainas aģentūra Interfax.

“Pirmo objektu plānojam atvērt līdz Neatkarības dienai. Tas atradīsies Ševčenka bulv. 9/28 un būs paredzēts 28 cilvēkiem. Tajā būs sieviešu un vīriešu guļamistabas – katrā 10 vietas, un viena guļamistaba pāriem ar četrām divguļamām kapsulām. Viesnīcas kopējā platība ir apmēram 300-350 kvadrātmetri”, – paziņojusi projekta Monotel mārketinga partnere Ksenija Čigarkina.

Pēc viņas teiktā – investore un pirmās viesnīcas īpašniece ir Monotel tīkla ideoloģe Anna Osipenko (iepriekš vadīja uzņēmumu “Kapitolija Invest”). Tā kā tīkls plāno attīstīties saskaņā ar franšīzi – otrā un trešā viesnīca pēc pirmās Minotel viesnīcas modeļa parādīsies, piedaloties citiem privātiem investoriem.

“Līdz oktobrim mēs atvērsim viesnīcu B. Hmeļņicka ielā, bet novembrī-decembrī – Zelta vārtos. Hmeļņicka ielā būs paplašināts formāts. Tas būs monotel un monohub, kurā varēs strādāt un dzīvot 24/7. Tie būs divi patstāvīgi objekti, kas pārī radīs tirgū unikālu produktu”, – atzīmēja Čigarkina.

Pēc viņas datiem – atvēršanas investīcijas ir no 1,2 tūkst. $ līdz 1,5 tūkst. $/m2. Tādējādi viena objekta palaišana izmaksās apmēram 400-500 tūkst. $. Biznesa īpašnieki plāno atgūt ieguldītos līdzekļus 2,5-3 gadu laikā.

Kā minēts preses relīzē – objekta infrastruktūra ietver arī atsevišķas dušas kabīnes un tualetes, skapīšus personīgajām mantām, veļas mazgātavu, gludināšanas telpu, bagāžas uzglabāšanas kameru un diennakts reģistratūru.

“Pakalpojumu sarakstā – kapsulas diviem, monotransporta noma un maksājumi kriptovalūtā. Maksa par palikšanu tiek iekasēta gan par diennakti, gan arī par uzturēšanās laiku … Nākotnes viesnīcai raksturīgs intuitīvs un tehnoloģisks dizains. Futūristiskā kapsula ir pašpietiekama – kā privāta telpa. Katrā ir gaisa padeves sistēma, memory matracis, savs apgaismojums un austiņas”, – viesnīcas pakalpojumi tiek aprakstīti preses relīzē.

Сheck-in monotel varēs veikt gan attālināti un patstāvīgi, gan arī ierodoties pie administratora. Piekļuve atpūtas zonai tiks kontrolēta ar karti, kas ģenerēta uzturēšanās laikam, bet personīgo mantu skapītis būs atverams ar pirksta nospiedumu.

Maksa par palikšanu tiek iekasēta gan par diennakti, gan arī par uzturēšanās laiku. Nakšņošana monokapsulā izmaksās 950 grivnas, pāru kapsulā – 1500 grivnas.

Norēķināties varēs ar jebkāda veida kartēm un ar kriptovalūtu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top