Visas ziņas

Kijevas varasiestādes atgriezušās pie idejas par sabiedriskā transporta apmaksu bitkoinos

ieviest maksu par braukšanu sabiedriskajā transportā bitkoinos

Kijevas pilsētas administrācija izskata iespēju ieviest maksu par braukšanu sabiedriskajā transportā bitkoinos. Tas kļuvis zināms no Ukrainas KPVA vietnes 112.ua avotiem.

“Jautājums jau tika apspriests pagājušajā gadā, bet no šīs idejas nācās uz laiku atteikties, ņemot vērā tobrīd esošo bitkoina vērtību. Kā zināms – tagad bitkoins ir kļuvis daudz lētāks, kas paver jaunas iespējas”, – ziņo avots.

Turklāt tāda apmaksas varianta ieviešana ir kļuvusi iespējama, pateicoties veiksmīgai elektroniskās biļetes testēšanai. “Tas ievērojami atvieglos mums dzīvi. Vismaz tamlīdzīgas apmaksas ieviešanas mehānisms ir stipri vienkāršojies”, – atzīmējis KPVA avots.

Kā raksta 112.ua – apmaksa bitkoinos tiks ieviesta uz e-biļetes un “Kijevieša kartes” bāzes. Tiek izskatīta arī iespēja ieviest vienotu bitkoinu biļeti visiem sabiedriskā transporta veidiem.

“Visa pasaule palēnām pāriet uz apmaksu kriptovalūtās. Kijeva nedrīkst atpalikt no mūsdienu tendencēm. Tā ir transporta programmas daļa. Mums ir jāiet kopsolī ar laiku un jāatsakās no pagātnes paliekām – tādām kā papīra biļetes. Tādējādi mēs arī saglabāsim daudzus kokus, kas stiprinās Ukrainas ekoloģisko drošību”, – uzskata KPVA.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top