Valūtas

Ķīnas kripto industrijas pārstāvju prognozes par bitkoina cenu pēc halvinga

Ķīnas kripto industrijas pārstāvju prognozes par bitkoina cenu pēc halvinga

Photo by Chris Liverani on Unsplash

Ķīnas izdevumā  kripto industrijas pārstāvji dalījušies ar saviem viedokļiem saistībā ar bitkoina cenu pēc halvinga, kas notika 11. maijā.

Zināmais Ķīnas ārpus biržas treideris un kripto kompānijas RenrenBit dibinātājs Čžao Dongs sacīja: “Mana pieredze liecina, ka pēc halvinga vispirms mēs redzēsim lāču kustību, – iespējams, ka par 20% iekustēsies pēc vienas vai divām nedēļām pēc šī notikuma. Jo pats par sevi halvings ir  vēršu notikums – daudzi investori, gaidot ralliju, ir uzkrājuši zināmu daudzumu bitkoinu, taču – kā parasti – tirgus nostājas pret vairuma investoru vēlmēm”.

Čžao iesaka investoriem nebūt pārāk optimistiskiem un vienmēr būt gataviem stiprām cenas svārstībām, kas bija vērojamas, piemēram, 12. martā.

Patriks Dajs no Qtum saka, ka “halvingam ir īstermiņa efekts” un tas palīdzēs industrijai piesaistīt vairāk uzmanības un jaunus cilvēkus.

Kriptobiržas OKEx vadītāja Alisa Sjui sniedza optimistisku prognozi: “Tā kā kripto aktīvu apjoms nav liels un likviditāte ir augsta, bet institucionālie investori vairāk uzmanības velta bitkoinam, tad kripto aktīvu cenu kāpums būtu gaidāms gada otrajā pusē. Es ticu, ka bitkoins šogad sasniegs 20 000 $”.

2019. gadā Bitmain dibinātājs un ģenerāldirektors Džihans Vū teica: “Es negatīvi uztveru stāstu par to, ka halvings izraisīs bitkoina cenas pieaugumu, bet es pozitīvi novērtēju bitkoina cenas ilgtermiņa trendu”.

Pēc tirgus sabrukuma 12. martā Vū sniedza optimistisku prognozi: “Gandrīz visās tirdzniecības platformās bija vērojami rekordlieli transakciju apjomi sabrukuma laikā. Tā bija tirgus saniegtā apakša, un šī apakša kļuva visai stipra nākamajam vēršu tirgum. Es nedomāju, ka notiks otrs tāds kritums. Pat ja tāds kritums būs – tas nepārsniegs iepriekšējos minimumus”.

Avots: 88btc

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top