Visas ziņas

Ķīnas maineri ignorē koronavīrusa epidēmiju

Aptuveni 70% no kriptovalūtu maininga Ķīnā attiecas uz reģioniem, kuru lielākā daļa iedzīvotāju tagad izvēlas neatstāt mājas koronavīrusa epidēmijas laikā.

Aptuveni 70% no kriptovalūtu maininga Ķīnā attiecas uz reģioniem, kuru lielākā daļa iedzīvotāju tagad izvēlas neatstāt mājas koronavīrusa epidēmijas laikā. To paziņojis kāds vietējais maineris.
Jāatzīmē, ka lielākie maininga centri atrodas Juņnaņas, Siņdzjanas, Iekšējās Mongolijas un Sičuaņas provincēs. Pašreiz tikai Iekšējā Mongolijā nav apstiprinātu slimības gadījumu, savukārt Sičuanā, piemēram, tādu ir 80. Tomēr vairums gadījumu tika fiksēti pilsētu rajonos.

“Sičuanā fermas atrodas dziļi kalnos, ļoti droši. Šie 80 gadījumi tika fiksēti pilsētās”, – sacīja viens no maineriem, kurš lūdza sevi saukt par Maiku.

Maika apgalvojumu apstiprina bitkoina hashrate, kas svārstās savās parastajās robežās un nesen pat atgriezās pie absolūtā maksimuma.
“Vīrusi iekārtas neinficē”, – paziņojis kāds maineris. Cits teica viennozīmīgu “nē” uz jautājumu par to, vai kādas fermas ir slēgtas cilvēka vīrusa dēļ.
“Fermas atrodas Siņdzjanas un Iekšējās Mongolijas tuvumā. Slimības perēklis atrodas Uhaņā – Hubei provincē. Fermas parasti neizvieto pie pilsētām, jo tieši attālāku reģionu rīcībā ir lētākas elektrības pārpalikumi,” – viņš piebilda.

Kā attīstīsies situācija, ja vīruss aizies līdz šiem reģioniem – prognozēt grūti. Jebkurā gadījumā, pat ja visi Ķīnas rūpnieciskie maineri pārtrauks savu darbību, bitkoina sarežģītības iestatīšanas algoritms ļoti drīz adaptē prasības palikušajiem 30% skaitļošanas jaudu. Acīmredzami, ka kopējais tīkla drošības līmenis samazināsies, taču tas netraucēs tam darboties, saglabājot  desmit minūšu laiku bloka formēšanai.

Lasīt vēl:  Binance piešķīrusi 1,4 milj. $ koronavīrusa apkarošanai.

Bitcoin Hashrate grafiks

Ķīnas maineri ignorē koronavīrusa epidēmiju

Avots: bitinfocharts.com

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top